Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy veszett róka...

Lehetséges, hogy veszett róka volt?

Figyelt kérdés
Ma kiszökött a kutyánk a kertre. A kert végén erdő van, de nem arrafelé futott, hanem jobbra, más házak kertjeibe. Egyszercsak láttam, hogy az erdő felől üldözi két valami. Hosszú szőrűek voltak és kapucsínószínüek. Szerintem rókák voltak. Gyorsan befutottam az udvarra. Amikor ide ért a kutyám is, az állat ami üldözte, viszafordult és elmenekült (szerintem mert meglátott). A kutyám nyüszített. Lehet megharapták, de még nem néztem, hanem elzártuk egyelőre. Szerintetek lehet, hogy az állatok rókák voltak? Van rá esély, hogy veszettek voltak?

2015. febr. 14. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát én igazából nem tudom, mive, a rókák félős állatok, ezért miért üldözték volna a kutyádat? De ha tényleg így van, és ha róka harapta meg, akkor sürgősen vidd orvoshoz, mert kitudja miket kaphat el egy veszett rókától! Mivel hazánkban többnyire elterjedtek a veszett rókák, ezért nem kizárt, hogy az volt.
2015. febr. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Mivel*
2015. febr. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!