Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az unokahúgom nagyon szeretne...

Az unokahúgom nagyon szeretne meg én is egy kis törpe malacot ő 11 éves hogy kéne kérnünk?

Figyelt kérdés
Az unokahúgom nagyon szeretne meg én is egy kis törpe malacot ő 11 éves.Az anyukája nagyon... .Nem enged meg állatokat mert nekik van két kutyájuk!Én és az unokahúgom mindent össze írtunk amit a törpemalacról kell tudni és össze gyűjtöttük a pénzt,és az a baj hogy én is 11 éves vagyok!! ;((( hogy győzzük meg a szüleinket??

2015. febr. 15. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálatok miért nem lehet?
2015. febr. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nálatok nem lehet tartani? Ami fontos viszont, hogy a törpemalac nem való lakásba csak kertes házba. Ami jó, hogy tiszta és igényes, nem mellesleg nagyon cuki. :)
2015. febr. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ki fogsz járni minden nap megetetni? Fogod ganézni? Körmét vágni, fogát? Télen hogy adsz neki meleget? Aranyos, cuki, de nem fogja magát tisztítani. Fürdetni, stb. kell ugyan úgy. Ha megunod 3 év múlva mi lesz vele? Megy a vágóhídra?
2015. febr. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát, ha a szülei nem engedik, akkor sehogy.

Nekem se engedték a szüleim, most 21 éves fejjel tudtam venni magamnak egy macskát nagy nehezen, úgy hogy még egész jól álltok a 2 kutyával hozzám képest.

Szerintem foglalkozzatok a két kutyussal biztos, hogy ők is várják, hogy szeressétek őket.

A törpe malacot meg szerintem nem könnyű tartani, főleg nem két 11 évesnek.

Ne értsétek félre, nem ellenetek vagy a kisállatok ellen vagyok, de nem egyből ilyen extrémmel kéne kezdeni.

2015. febr. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnos egy igazi törpemalac elég drága (és akkor sem maradnak meg pár kilós apróságnak, mert a végső súlyúk 25-30 kg körül van!), az apróhirdetések nagyja becsapás, valójában sima házisertés vagy vietnámi csüngőhasú kismalacát árulja pár leleményes csaló.

Nézd, pár példa, de sok hasonló fórumbejegyzést is találni magyar oldalakon:

[link]

[link]

2015. febr. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen köszönöm szépen !! Megértőek voltatok hát igazán én nem unnám meg,nagyon szeretem az állatokat de mint már említettem ugye úgy ahogy tudom mi kell nekik!:) de NEM vagyok szakértő, ha ti azt mondjátok hogy nem lennék képes eltartani akkor NEM ! :)) lehet túl nagy fába akartam vágni a fejemet köszönöm a VÁLASZOKAT!!
2015. febr. 17. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!