Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen egzotikus állatokat...

Milyen egzotikus állatokat lehet örökbe fogadni a menhelyekröl, és mi ennek a módja?

Figyelt kérdés
Nem egyszerű háziállatra gondolok, hanem vmilyen különlegesebb fajtára.

2015. febr. 21. 07:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csillámpónit is lehet, egyszarvút, pegazust, tündért, sárkányt, sleipnir-t (8 lábú ló) vagy akár tarka kölyökvízilovat. Amelyik tetszik. Rajtad áll melyiket választod. Szerintem a legjobb a csillámpóni. Mert mikor fingik, az is csillog.
2015. febr. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem megpróbálhatnád egy állatkertnél. Olyanról már hallottam, hogy valaki állatkertből fogadott be egy állatot, de az csak ideiglenesen volt. Egy kölyök állatot kellett nevelnie, amíg meg nem erősödött. Azt nem tudom, hogy utána is megtarthatta-e, gondolom, ha az állatkertté, akkor nem.


A Budapesti állatkertnél is van örökbefogadási lehetőség, de az állatokat itt nem lehet hazavinni, csak a gondozójává válhatsz, mint önkéntes. [link]


Máskülönben, ha otthonra, magadnak szeretnéd, akkor ahhoz gazdag embernek kell lenned, akár feketén szerzed az állatot, akár tisztán - nem csoda, hogy nincs minden háznál egy, hiszen oltári összegekbe kerül. Ráadásul minél különlegesebb fajta, annál drágább, főleg, ha védett állat.

2015. febr. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Platypus ***** válasza:
Mit értünk egzotikus állat alatt? Elég, ha távoli földrészről származik, és nem közönséges házikedvenc? Örökbefogadóra váró csincsillát, madárpókot, gabonasiklót meg ilyesmiket például nem nehéz találni. Csak nem menhelyeken kell keresni őket, hanem az adott állatokkal foglalkozó fórumokon, facebook csoportokban.
2015. febr. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Első válaszadónak is.
2015. febr. 22. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!