Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Lóbarátok, állatbarátok...

Lóbarátok, állatbarátok Vegetáriánusok : Valójában mit is eszünk?

Figyelt kérdés

Hát... Nagyot néztem múltkor..: ( én már 10 éve vega vagyok és nagy állatbarát nagy lovasember.. De mivan a finom pudingba gumicukorba és fagyiba meg még sorolhatnám mibe....


ZSELATIN.. hát ez a szó oké.. de miből van ? na kapaszkodj meg ! LÓÓ és egyébb háziállatoknak a csontvelőjéből! szerintem ez elég gusztustalan és sokan nemtudják , hogy mit is esznek .. :S mit gondoltok FINCSI?


2010. febr. 12. 19:03
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
85%

Hát én ezzel világéletemben tisztában voltam. Nincs ebben semmi extra. A málnaaroma is például marhacsontvelőből készül, szóval ennyit a málnás pudingról.


Amúgy attól még, hogy valaki vega még nem fognak kevesebb haszonállatot levágni. Attól meg, hogy valaki állatbarát még szeretheti a húst.

2010. febr. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%

Fincsi.

És amiket az arcodra kensz abban is van állati eredetű alapanyag.

2010. febr. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
96%
Ne állatszeretetből legyél vega, mert akkor gyakorlatilag mehetsz legelni...
2010. febr. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
Zselatin az csontvelőből van. Ezt tudtam. Sajnos ez van. Sok minden állati termékből készül, a csizmád is, ha nem kínai...
2010. febr. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:

hat.. most amugy 1. nemkenek az arcomra semmit mert szép : )


2. nembőrcsiizmámvan : ) converse cipőbe járok:D éés

állatszeretetből vagyok vega akárki akármit is mond... : )

2010. febr. 12. 19:25
 6/39 anonim ***** válasza:
80%
A converse cipődet készítők szerinted mit esznek? xD
2010. febr. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
juj de sík vagy. -.-
2010. febr. 12. 19:33
 8/39 anonim ***** válasza:
64%

A zselatin bőrből és egy tengeri plankton féléből is előállítható sőt lényegében mindenből ami tartalmaz fehérjét a zselatin ugyanis kifőzőtt fehérje !!!


Mellesleg én a csontvelőt marhaságnak tartom mivel annak 90% a zsír és nem fehérje..

2010. febr. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarod én főzök neked földigilisztából vagy csigából vagy más rovarokból is zselatint 180 fokon kuktába!!
2010. febr. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%

De manapság már léteznek szintetikus fehérjék is elég nagy tömegben úh ne hidd azt hogy te húst eszel amikor felvágottat veszel a hentesnél...


Annak max a 30% a hús a többi szójaliszt burgonyakeményítő élesztő vagy más térfogatnövelő, természetes vagy mesterséges szinezék és szintetikus aroma!!

2010. febr. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!