Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Segítség! Ha szerelmes vagyok...

Segítség! Ha szerelmes vagyok az állatorvosomba hogyan hozhatom tudtára? Tippek? Valaki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
Van egy doki Esztergomban, aki miatt lassan egy éve nem tudok aludni. Nem merem mondani meg éreztetni vele félek az elutasítástól. Sokat járok oda gondolom ez csak feltűnik. Mit tegyek hogy ne legyek tolakodó?

2015. febr. 22. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mondja! Van kedve valamelyik este eljönni velem egy étterembe (moziba)? Van kedve munka után beülni egy teára valahova?


Ez így elég tapintatos, és ha el is utasít, nincs mitől félni, mert nem rajtad múlott.

2015. febr. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tudsz róla valamit? Nem foglalt esetleg? Felesége, barátnője? A fészbuk világában ma már ezt nem nagy kunszt kideríteni. Ha függetlennek tűnik, akkor szerintem valahogy szóban lenne érdemes kicsit flörtölni vele.


Hány éves vagy, kérdező?

2015. febr. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Éveim száma nem áll kapcsolatban a szerelem hevével. Én 28 éves lennék, a doki szerintem 35 felett. Azóta se történt semmi és lassan belebetegszem.
2015. ápr. 27. 18:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Keresd meg a fészbukon, és deríts ki róla ezt-azt. Be is jelölheted, ez indításnak nem rossz.
2015. ápr. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Fecske Fanni válasza:
Szia. Ugyanez van velem és annyira kedves és jófej teljesen belee vagyok zúgva. Te már találtál valami megoldást? Köztünk 15 év különbség van
2019. jan. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!