Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen típusú (személyíségű)...

Milyen típusú (személyíségű) emberek értnek az "állatok nyelvén"?

Figyelt kérdés

2015. márc. 2. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
18%
alacsony IQ-val rendelkezok
2015. márc. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem akik nagyon szeretik az állatokat, sokat töltenek velük, és szoktak is hozzájuk beszélni. például itt vagyok én. sokat figyelem a kecskéket, birkáinkat, és már a mekegés/bégetés hangsúlyából tudom, hogy az állat éppen keresi a kicsinyét, éhes, vagy bármi. egyszer hirtelen elkezdett esni az eső, minden kecske bevonult, csak 2 maradt kint (akik amúgy is mekerésznek hozzám), és szó szerint hívtak hogy menjek be én is az eső elöl. de ha bemegyek akkor meg mindegyik fél... de jó érzés, hogy legalább nekem is mekegnek :)
2015. márc. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
44%
Általában olyanok akik magabiztosak és nyugodtak.
2015. márc. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Akik sokat vannak együtt állatokkal, azok látják hogy milyen hanggal, jelbeszéddel, testbeszéddel kommunikálnak a saját állataik. Ezek az állatok amik sokat vannak együtt az emberrel, tanulnak az emberektől ezt-azt és ember is tanulhat tőlük.
2015. márc. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!