Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a Nagyon Vadon...

Szerintetek a Nagyon Vadon 2-ben szereplő hülye macska milyen betegségben szenvedhet?

Figyelt kérdés

Tünetek: más-más színűek a pupillái, folyamatosan lóg a nyelve, mindig mosolyog, csontvékony, furán jár és beszél, oda nem illő mondatokat mond, a szőrgombócot fagylaltnak nézi, gyenge a felfogása, mindenkit iegesít,

és ez nem normális.


2015. márc. 13. 13:28
 1/3 Trafó1 ***** válasza:
100%
kóros skizofrén anorexiás szociofób ortopédikus téveszmés viselkedészavara van:-DDD megfejelve pigmenthiányos demenciával.
2015. márc. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
drogfüggő
2015. márc. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
először én is erre gondoltam, de aztán rájöttem hogy ha drogfüggő lenne előbb utóbb kijózanodott volna, ez az élőlény pedig állandóan így viselkedik. ez valami maradandó elmebetegség lehet.
2015. márc. 17. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!