Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek leopárd gekkót...

Szerintetek leopárd gekkót vagy hullámos papagájt tartsak? Mindkettő nagyon tetszik, de nem tudok dönteni. Kérlek indokoljátok is válaszotokat.

Figyelt kérdés

Az nem indoklás, hogy, mert cukibb!

Légyszíves rendes indoklást írjatok!


2015. márc. 16. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem hullámosom van, leopárdgekkót csak állatkereskedésben láttam.

A hullámosokat nagyon tudom ajánlani, nagyon aranyosak, örökmozgók. Ha olyan háziállatot szeretnél, amit sokáig el tudsz nézni ahogy bohóckodik (pl. fejjel lefelé lóg), akkor ajánlom őket.

Papagájt csak párban vegyél, egyedül boldogtalanok lesznek! Párban is ugyanúgy meg tudod szelidíteni, mint egyedül. Ha hímet és tojót veszel, megakadájozhatod a szaporodást úgy, hogy nem teszel be nekik költő odút, ahová tojást tojhatnak.

Viszont a hullámos papagáj ellen szól, hogy nem fogod majd tudni taperolni "nyúzni", ők nem olyanok.


Tartásához: http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__madarak__6665705-kapn.. Itt a harmadik választ én írtam, de inkább a négyesre hallgass, ő írta le legjobban, legrészletessebben.

A házi készítésű kalitkát itt is nagyon ajánlom neked, a boltban nem fogsz megfelelőt találni. A kalitkából, attól üggetlenül hogy mekkora, mindennap, vagy legalábbis kétnaponta ki kell engedni őket pár órára, amint megéheznek, maguktól visszamennek.

2015. márc. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem hullámos papagájom van szerintem ha sok időt fordítanál rá biztos megszeretnéd :) táncol meg énekel a zenére és szeret játszani az enyém :)
2015. márc. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem a gekkó nagyon aranyos nekem is gekkóm van és néha ki is veszem és simogatom és ő élvezi. Szerintem Szerinten gekkóm válassz! Azt is jó nézni ahogy esznek.
2015. máj. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem gekkót válassz! * ;-)
2015. máj. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!