Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az állatok nem vakulnak meg a...

Az állatok nem vakulnak meg a napfogyatkozástól?

Figyelt kérdés
Tudom, lehet hülye kérdés, de van itt pár... :D Ha nekünk nem szabad a napba nézni, oké, azt tudjuk, de az állatokra nem szólhat rá senki, hogy hallod, ne nézz már bele...:D

2015. márc. 20. 08:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az allatoknak maguktol is van annyi eszuk, hogy ne nezzenek bele a napba.
2015. márc. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jogos :D
2015. márc. 20. 08:49
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy az állatok hosszan názik majd a napfogyatkozást.
2015. márc. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én sem arra gondoltam, hogy leülnek egy tál popcorn és kóla mellett és végig nézik :D Hanem, hogy esetleg belenéznek véletlenül egy pillanatra. :D
2015. márc. 20. 09:07
 5/7 HUN_Sector ***** válasza:

Az emberrel is van, hogy egy pillanatra a szemébe süt a nap (pl ahogy suhansz autóval és a házak közül a szemedbe süt).

Az emberi és állati szervezet ilyenkor önkéntelenül is védekezik, szemhéj becsukásával, elfordulással. Az, hogy valaki tágra nyílt szemmel nézi a napot hosszan, az megvakul, legyen állat, vagy ember. De bármelyik faj tagja is tenné ezt (az állatok biztosan nem fogják), az nem 100-as, hanem inkább taigetosz-pozitív.

2015. márc. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Eridj már ki ès nèzz bele egy pillanatra. Szerinted megvakulsz? Nem. Akkor mit nem èrtesz? Nem kell hosszan bámulni ès nincs gond.
2015. márc. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jól van, nem kell egyből bunkózni, kérdésekre való ez az oldal :D
2015. márc. 27. 16:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!