Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Honnan szerzik a cirkuszosok...

Honnan szerzik a cirkuszosok az allatokat?

Figyelt kérdés
Nagyon megfogott most a nemzeti cirkusz eloadasa, igazan erdekel, hogy honnan szerzik az elefantokat, a zsirafokat, teveket es az egyeb vad nyalanksagokat. Valamint mennyit keres egy cirkuszi akrobata, porondmester, vagy eppen az igazgato, aki egyben akrobata is? Szoval valaki aki tud nekem ezekre valaszolni, dobhatna egy uzenetet, beszegetnek ilyenekrol!

2015. márc. 26. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
én csak azt tudom hogy elefántot már nem szerezhetnek be a cirkuszok, a már meglévő cirkuszi elefántokat megtarthatják de újabbak már nem lesznek mert betiltották
2015. márc. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Basszus, akkor muszaj beepulnom a Cassely csaladba!
2015. márc. 26. 15:43
 3/6 KinGuci133 válasza:
Hát...gondolom veszik őket
2015. ápr. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Valahogy ezt sejtettem.
2015. ápr. 12. 16:08
 5/6 KinGuci133 válasza:
Ugye? :D Jó kis logikám van
2015. máj. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Zambesit és testvérét Mr. Bobot német állatkertből sikerült megvásárolni a cirkusznak. Az elefántok a Caselly családhoz tartoznak. Id. René Caselly 2 éves koruk óta tanítja őket. A tevéket én se biztosra tudom , de valószínű azok is állatkertből. A legkisebb Habib az viszont már itt Magyarországon született 2 évvel ezelőtt.Általában külföldi vendégművészek vannak leszerződtetve, akik ugyebár a saját müsorszámukhoz szükséges kellékeket és állatokat hozzák magukkal.

A pénzügyi dolgok az igazgató kezében vannak. Ő fizeti ki az ott dolgozókat. A fizetésük változó. Számít, ki, mennyit szerepel a műsorban. A müszakisok 100000 körül kapnak egy hónapban.Az artisták, azért jóval többet.

2015. szept. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!