Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A víziló királyabb, vagy az...

A víziló királyabb, vagy az elefánt?

Figyelt kérdés
2015. márc. 28. 22:00
 1/10 anonim válasza:

A viziló

Mivel a viziló egyszerre jelent egy úszó lovat és egy állatot! :D

2015. márc. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Első xD

Ennyi erővel az elefánt nevében meg van két betű, és egy ékezetes hangya :O (el=L, ef=F, ánt=ant, angolul hangya :D)

Ergo, az elefánt a badass :3

2015. márc. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szemely szerint én az elefántokat jobban szeretem:) De a vizilovakkal sincs különösebb bajom. Mindkettő nagyon édes kiskorában. De pl én nagyon szívesen dolgoznék az elefántok megmentéséért.
2015. márc. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Királyabb a királynál?... vagy mihez képest királyabb egyik, vagy másik?
2015. márc. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Minden állat király vagy királynő, mindegyik másban az.
2015. márc. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

A kecske :P

De mivel ilyen válasz nincs ezért legyen az "LFánt". :)

2015. ápr. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Az elefántnak van a legnagyobb pénisze a világon, úgyhogy elég nagy király.
2015. ápr. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Újra én vagyok a 76%-os mondok még pár dolgot hogy tiszta legyen a válasz a kérdésre.


A viziló is király lehet, a vizben, az elefánt ő szárazföldön király, de a vizből merit, iszik ahol a viziló tölt több időt el.

Elefánthoz engem sok minden köt, hogy miért ő a nagyobb a vizilóval szemben.

Kiskoromban amikor még járni se tudtam azt álmodtam hogy egy mesebeli elefánt ül a tv-nk alatt kék mellényben...hosszú az ehhez szövődő történet, de nálam ez az álom úgy megmaradt, hogy most 31 évesen is emlékszem erre.

Az elefánt szerencsét hoz, tárgyban, nekem elefánt van a kulcstartómon amit édesanyámtól kaptam, na meg sorolhatnám tovább, szerencse mindenképp.

Elefántot mindig úgy neveztem kiskoromban hogy emejánt.

Az elefánt felemel, neki van a legerősebb, legizmosabb ormánya az állatok rendjében, azzal az orral emeli fel a gyerekét, azzal az ormánnyal csavar ki fákat...nála az orr a legerősebb, és szerencsét hoz akkor ha az ormány mindig az ablak felé néz...mindig úgy kell beállitani.

Az elefánt mesében is többet szerepel a vizilóval szemben, dumbó, kiváncsi fáncsi ilyenek jutnak eszembe ha mesére gondolok. Elefánt büszke lehet hatalmas füleire is, kiemelkedő. Orrmánya meg aztán az evésben is segiti őt, mindenben az orrmánya vezeti. Hosszú...gondolhatunk akkor arra is hogy hosszú orr...boszorkány....pinokió...hóember aminek sárgarépából csináljuk az orrát, nem feltétlek kell a farkából kiindulni legutolsó válaszoló. Nem attól nagy a farka mert maga az állat nagy, ismerős a mondás szerintem mindenkinek hogy kis ember nagy bottal jár...tehát....

nos ...nem mondom tovább, de nem a farok kell hozzá, hogy vezesse., de ez is lehet egy kiindulás, csak aztán nehogy félre nézze...

2015. ápr. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

És még valami a 30%-osnak:


Miért mindig a férfiakból kell kiindulni? Egy elefánt nő nemű is lehet.

Na látod!

És akkor máris lebuktál, te tuti pasi vagy, de egy nő az aki életet adott neked, tehát legyél büszke a női nemre.

És most magamra célzok. Te vagy a vizilió mint férfi, én meg az elefánt nőben. Na melyik a királyabb?

2015. ápr. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#7 xDDD Amúgy tudtommal a bálnának van a legnagyobb (kb. 2,4 méteres, szemben az elefántnak aminek 1 méteres xD). Na mindegy, visszatérve az eredeti kérdésre, én a vízilovakat jobban szeretem. Kb. kétszer olyan gyors a víziló mint az elefánt (48 km/óra VS. kb. 25 km/óra). Sajnos egy kifejlett elefánt ellen még egy jól megtermett, 4 tonnás víziló se tehet semmit. Láttam egyszer egy természetfilmet amiben egy termetes elefánt elzavarta a tóból a vízilovakat, mert ő is akart inni, illetve fürdeni. Egy-két víziló meg akarta támadni, de aztán ők is visszavonultak.
2017. júl. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!