Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Illetlenség más otthonába...

Illetlenség más otthonába állatot vinni vendégségbe?

Figyelt kérdés

2015. márc. 30. 22:28
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
kérdezz rá mindenképp. meg attól is függ persze, hogy milyen állatod van, és hogy hogyan van megnevelve :)
2015. márc. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Általában igen, kivételt képez, ha a vendéglátó kifejezetten megengedi / felajánlja.
2015. márc. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
23%

Dehogy!

Én pl mindennap viszek vendégségbe állatot a kínai barátomnak!

2015. márc. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Hovarju ***** válasza:
92%

Bejelentés nélkül mindenképp. Kérdezz rá hogy viheted-e.

Nálunk sok baráthoz rokonhoz alap, hogy kutyával megyek. De van egy rokonom, aki tart a kutyáktól. Hozzá nem szoktam elvinni.

2015. márc. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Rá kell kérdezni, meg kell beszélni. Ha tudod, hogy kínosan ügyelnek a tisztaságra, hogy allergiásak az állat szőrére, hogy utálják az állatot, akkor eszedbe se jusson. Ha ezek nem állnak fenn, akkor kérdezz rá előre!
2015. márc. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor vigyél állatot vendégségbe ha tudják rólad,hogy van állatod és a vendéglátód saját magától fel ajánlja,hogy hozzad vagy hozhatod vendégségbe az állatodat.

Te ne kérdezd, hogy hozhatod-e vagy sem, mert nagyon kellemetlen helyzetbe teszed/teheted saját magadat és a vendéglátódat is a meg kérdezéssel.

Rád kíváncsi a vendéglátód, téged hívott meg.

2015. márc. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mondjak, hogy viheted az allatkad is akkor az. Egyszer beallitott tobb napra parom huganak a sogornoje hozzajuk, meg a pasija es hoztak a csivavajukat is. Napokig azt neztuk, hallgatuk hogy a kutyajuk acsarkodik az oveikkel, nem volt egy nyugodt percunk se, aztan a csivava bele is harapott parom huganak a kezebe, pedig csak papirzsepiert nyult, a kutya meg raharapott.
2015. márc. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
0%
Szerintem pont úgy igaz, mint ahogy már mindenki más leírta, ezért is ideírok valamit. Hát mert most miért ne?!!?
2015. ápr. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én pl. egy madárpókot vagy kígyót vinnék, és azzal rémisztgetném a vendéglátókat, de csak akkor ha megérdemlik, szemtelenkednek!
2015. ápr. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%
Bunkóság.
2015. ápr. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!