Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb ár/érték...

Melyik a legjobb ár/érték arányú kutya kölyök, junior, növekedtető táp?

Figyelt kérdés
ami jó minőségű, de megfizethető áru.

2015. márc. 31. 09:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Attol figg milyen a kutyus is.. mert nekunk labradorunk van ami eleg sokat eszik. Es ugye az adagolast ugy nezed hogy korulbelul mekkora lesz. Szoval nekunk a royal canin junior maxi jott be.de persze nem mondom hogy olcso..

50 euro korul van a 20kilos zsak.

Viszont gyonyoruen fejlodik tole fogai es szoru gyonyoru. Kihat a csontokra is. mert kellene amugy is venni valami vitaminokat ha olcsobb a tap mert abban nem lenne benne. szoval azert figyelj oda mit fogsz adni a kedvencnek. Mienk fel kilot eszik naponta. Szoval gyorsan elmegy az egy zsak.

szoval azt is nezd hogy mekkora termetu a kutyus mert mienk maxi.. de vannak a kisebb termetunek is juniorban.. sok sikert :)

2015. márc. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2015. márc. 31. 12:18
 3/7 A kérdező kommentje:
Azokat a kutyatápokat keresem, amelyek a jó minőségű tápok alsó árkategóriáit jelentik. Tehát szépen fejlődik tőle a kutya, az ára azonban nem 800-1500 Ft/kg árba esik
2015. márc. 31. 12:25
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem menj el uzletbe, es nezegesd meg az arakat, vagy pedig egy allatos boltba.. aztan szerintem ott segitenek neked. jo hogy szeretned jol tartani a kutyust.
2015. márc. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Brit Premium.
2016. szept. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Gryphon ***** válasza:
Royale canin juniort hasznalom en is. Petissimon vettem 15kgt 12e ftert. De rendeltem acana puppy large breedet is. 11,4 kg 13 e ft az arukereson ha jol emlekszem. Kulfoldrol hozzak. Na az jo tap. 1 het ugyan meg ide er. De pl en 13 kgt kaptam 11,4 helyett ugynaazert az arert. Brit premium egy sz.r. mar bocsanat. Nagyon sok gabona van benne..royale caninba is van de nem annyi. En acanat javasolnek.
2016. nov. 6. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Gryphon ***** válasza:
Ha 800ft alatt szeretnel tapot venni az minden csak nem jo minoseg. Ennyi erovel kb barmelyik tappal etetheted...de tudni kellene milyen fajta a kutyad. Nem mindegy hogy tacsko vagy ambull..
2016. nov. 6. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!