Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a kutya baja?

Mi lehet a kutya baja?

Figyelt kérdés
Reggel még semmi baja nem volt, aztán kivittem az udavrra és egy idő után elkezdett szédölögni, folyton elesett. A szemei be vannak esve, hányt. Fecskendőből itatom. Most behoztam, remeg, reszket. Alszik... Hiába szólok neki nem nyitja ki a szemét. Egy kis tejjel kevert algopirint itattunk vele. Azóta vizet adok neki. Mi lehet ez? Mérgezésre tippelek... Orvoshoz nem tudom vinni, és lágyszi a kérdésre válaszoljatok. A véleményére meg nem vagyok kiváncsi senkinek... Köszi.

2015. ápr. 6. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet tudni, ha tényleg mérgezés, akkor gyors segítség (orvos) nélkül el fog pusztulni kínok között. Ha más baja van, akkor vagy elpusztul vagy nem, attól függ, mi baja. Sajnos ezt így látatlanban senki nem tudja megmondani.

Tejet és algopyrint nem kell neki adni, nem segít semmit.

Ha fontos számodra a kutyád, és nem mindegy, elpusztul-e vagy sem, akkor mégis csak el kellene vinned a legközelebbi állatorvosi ügyeletre.

2015. ápr. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És én mivel tudnék segíteni neki?
2015. ápr. 6. 14:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Azzal, hogy orvoshoz viszed. Látatlanban senki nem tudja megmondani, hogy mi a baja. Ennyi.
2015. ápr. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Meghalt :( Köszönöm a választ.
2015. ápr. 6. 18:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnálom :(

Ha legközelebb lesz kutyád, tanulj az esetből, és csak úgy tarts állatot, ha el tudod vinni minden esetben orvoshoz, aki segíthet!

Házi módszerekkel ilyenkor nem lehet segíteni.

2015. ápr. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak az a gond hogy amikor már megvan a kutya, akkoris változhat az anyagi helyzet. De köszönöm szépen az együttérzést :(
2015. ápr. 6. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!