Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a videóról...

Mit gondoltok erről a videóról? Állatkínzás?

Figyelt kérdés

Vagy csak kegyetlenség?

Link: [link]


2010. febr. 21. 17:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem egyik sem. Gyorsan eltakarították, mert valamit egy piranha-kompániának is ennie kell. Azért nevezik őket ragadozónak, végülis. Ezek a halak ha kínoznak is, azért teszik, mert táplálkoznak.

Persze adhatott volna bemutatásképp egy apró halat is nekik a tulajdonos, de mindegy.

2010. febr. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Kegyetlenség!

De valamivel etetni kell azokat a halakat :D

2010. febr. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Sajnálom szegénykét, de a halaknak is enniük kell valamit...
2010. febr. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én inkább a gazdát lógatnám egy kicsit a farkánál fogva...
2010. febr. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
18:11: XD nekem is ez jutott eszembe!
2010. febr. 21. 18:15
 6/13 anonim ***** válasza:
75%

nos én erre szoktam mondani: ha nem lennék egyedül és csatlakoznának hozzám normális emberek és összefognánk velük, megkeresgélnénk ezeket az embereket (csoportostul persze) meg akik a kutyájukat és más állataikat kínozzák, és viperával meg mindne féle harci eszközökkel jól megverni őket, persze arc takarás név hang nélkül, és nem derülne ki mivel egymást nem dobnánk fel. ha nem lennék egyedül és tudnám hogy ugyanolyan emberek amelyin én vagyok, és egy nagyon jó csapatot tudnánk alkotni!

MOCSKOS ÁLLATKÍNZÓK!!

2010. febr. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igazad van! Én 5 egeret tartok most, de előtte tartottam patkányt és hörcsögöt is úgyhogy nagyon sajnáltam szegénykéket.....
2010. febr. 22. 15:07
 8/13 anonim ***** válasza:
huh, inkabb megse neztem volna! nemis neztem vegig, de inkabb az a hal pusztuljon el, mint szegeny! jaj hat en az ilyet nembirom. megszakad a szívem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. febr. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Uh szegény egérke!:(( Nem igaz nem lehet valami húsbarabot bedobni élő állat helyett azoknak a dögöknek!:( Szerintem kegyetlenség igen!!!
2010. febr. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
szerintem ...nem is tudom..aaa nem tom kinek igaza van, lehetett volna valami húscafatot is adni nekik. az állatkertben nem lehet élő állatot adni, nem tom, miért, de nem lehet... csak a kígyóknak. na mindegy amugy nekem is volt höri, degum, most meg patim, és mongol futóegerem ven, ugyhogy én is nagyon sajnálom őket, csakhogy kinnt, a szabadban is ezeket eszik, így!!
2010. febr. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!