Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Egy kutya, egy macska -...

Egy kutya, egy macska - lakásban. Jó párosítás?

Figyelt kérdés
Akik így tartanak állatokat, mik a tapasztalataitok? Jól kijönnek, játszanak együtt? Könny volt összeszoktatni Meritek őket kettesben hagyni? Több, vagy kevesebb foglalkozást igényelnek így?
2015. ápr. 28. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk egy kutyus és 3 cicus él együtt. A legidősebb macska 2 éves volt mikor kölyökként hozzánk került az ebecske. Majd befogadtunk még 2 macskát. Szerintem ez az állatoktól függ mennyire tudják elfogadni az új jövevényt. A két kisebb cicóval játszik is a kutya, a nagy cicánk viszont kicsit antiszocc, de sosem bántotta a kutyát, csak nem engedi közel.
2015. ápr. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nalunk egy kutya el egyutt kb 10 macskaval, igaz nem zart terben hanem kinn az udvaron. Meg sose fordult elo hogy barmelyiket bantotta volna. Ha kajat kap viszont, arra vigyazni kell, mert nem tudom a ti kutyatok ezt mennyire viseli, nalunk csak jo hangosan ra szokott mordulni a macskakra de meg meg nem harapna egyiket sem. Nalunk a kutya eleg kicsi kolyok volt mikor hozzank kerult igy konnyu volt macskahoz szoktatni sose bantott senkit viszont akkor meg volt mar egy idosebb cicank vele eleg nehezen ment a baratkozas es nem is lettek annyira nagy pajtasok de egy ido utan mar egesz szepen megturte nem fujkodott ra meg semmi. Ha meg a kiscicak ugy szuletnek hogy ott a kutya magatol ertetodo hogy nem bantjak egymast..a vszelye ennek viszont az ha egyszer a cica atteved a szomszedba ahol a kutya nem turi meg o pedig azt hiszi igen..sajnos igy is jartunk mar
2015. ápr. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 SzMHZs ***** válasza:
Nálunk egy kutya, két cica van :) Ha otthon vagyunk, együtt vannak, nincs gond, néha hergelik egymást, kergetőznek, zajonganak. Mikor egyedül vannak, akkor nincsenek egy helyiségben hagyva, de ennek nem igazán a bizalom hiánya az oka, hanem hogy a kiskutyám drága kieszi a macskakakit az alomdobozból :D Néhány hét alatt összeszokott mindkét cicával, fél év eltéréssel jött a két macska, a kutya akkor már másfél éve velünk élt. Konkrétan játszani inkább egymással szokott a két macska, a kutyám más kutyákkal is ritkán szokott mást a kergetőzésen kívül, inkább az én társaságomat igényli. Az első cicánknak viszont határozottan jót tett a második :) Együtt alszanak sokszor mindhárman, nyalogatják egymást. Én inkább kutyás vagyok, de örülök, hogy van a két cica is.
2015. ápr. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!