Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Csak én rettegek a CSIGÁKTOL?

Csak én rettegek a CSIGÁKTOL?

Figyelt kérdés
kiskoromba imádtam őket beföttbe szedtem mindig. most pedig irtozok tőle. ha biciklivel megyek és meglátok egyet akkor elkezdem szorítani a kormányt és reszketni kezdek, akár sírni is tudnák. szerintetek normális ha ennyire rettegek tőluk?van olyan aki még retteg tőle?
2015. máj. 3. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel a puhatestűektől való fóbia létező dolog, így nem, nem csak te vagy így.
2015. máj. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de ez miért van ha régen imádtam őket?
2015. máj. 3. 20:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd magadtól!
2015. máj. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is pont így vagyok. A kígyóktól, és a békáktól is így rettegek.
2015. máj. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
17%
kiskorodba meg buta voltal es nem vetted eszre hogy milyen undorito nyalkasok. a kisgyerekek a sajat fikajukat is orommel megeszik vagy gombocot formalnak a kezukkel vele
2015. máj. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én az összes csúszó-mászót, bogarat, rovart utálom. Amiktől nem félek azok a hangyák, pillangók, és itt azt hiszem be is zárul a lista. Az állatokat sem nagyon szeretem.
2015. máj. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mért rettegsz? Ugrott már ki csiga a házából azért, hogy elijesszen téged? Vagy utánad szaladt, ráugrott a hátadra és elkezdett fojtogatni? Elképzelésem nincs, hogy milyen rossz élményed lehetett vele kapcsolatban. Maximum az, hogy ráléptél, de az nem az ő hibája.
2015. máj. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!