Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Akvarisztika vagy Terrarisztika?

Akvarisztika vagy Terrarisztika?

Figyelt kérdés
Ti melyiket szeretitek jobban és miért? Én szeretem a halakat de szeretnék hüllőket is. Mennyiből jönne ki egy valamilyen gekkós terrárium? Vagy maradjak a halaknál és kezdjem tenyészteni a halakat, és ha igen akkor az aranyhalakról több tenyésztési információt is szeretnék.

2015. máj. 11. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha mindkettőt szeretnéd, csináld mindkettőt. Ha például veszel egy 150-200 literes akváriumot, tarthatsz benne pézsma teknőst (hüllő) és halakat is. Ugyanígy huszárteknőssel is is csinálhatsz akva-terráriumot. Gyönyörű lakásdísz, egy szépen benövényesített akvárium, amiben egy-két pézsmateknős túrja az aljzatot, és pl egy csapat neon úszkál. Az aranyhalak tenyésztését csak akkor javasolnám, ha van kerti tavad. Egyrészt az aranyhal leginkább oda való és nem akváriumba, másrészt, jön a nyár ezek pedig a hideg vizet kedvelik. Az egyik legnagyobb kihívás hidegen tartani a kánikulában egy akvárium vizét.
2015. máj. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem csináld mindkettőt. Legyen egy akváriumod és legyen egy terráriumod. Vagy találd ki, hogy a halakat nézed szívesebben vagy a hüllőket. (Én nem tudnék választani.)
2015. máj. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Most úgy állok hogy vak egy akváriumom, és szeretnék majd külön egy Madagaszkári nappali gekkót. Ti tudtok róla valamit? (Kezdőnek ajánlott? Ki lehet-e venni, milyen korút ajánlott venni, stb ?)
2015. máj. 12. 16:45
 4/5 A kérdező kommentje:
Van*
2015. máj. 12. 16:45
 5/5 anonim ***** válasza:
2015. máj. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!