Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatot tartsak? Lent

Milyen állatot tartsak? Lent

Figyelt kérdés
Xzeretem az állatokyt, mindet. Nyáron van, hogy egy hétre el utazunk, ekkor viszont egyik bsråtunknak 100 hogy oda tudjuk adni. Nagyon sok időt tudném vele tölteni, 10 éves vagyok és lány.
2015. máj. 12. 20:43
 1/3 anonim válasza:
66%
Szerintem tarts inkább egy helyesírási kéziszótárat. Hasznosabb volna.
2015. máj. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Napi hány órát tudnál vele foglalkozni(nem csak a szünetben , hanem iskolaidőben is)?

Mennyi pénzt szánsz magára az állatra, és a tartozékaira ?(ketrec stb.)

Hány évre szeretnél állatot (Egyes díszállatok simán élnek 20-30évig)

Mekkora helyed van? (Egyes állatoknak több légköbméternyi tért elfoglaló ketrec/kalitka kell)

Mennyire bírod a takarítást? (Szinte az összes madárfaj, legyen az pinty vagy papagáj, folyamatosan takarítani kell)


Ezek alapján kell döntened, mivel neked kell tudnod, hogy mit tudsz biztosítani az állatnak, mekkora beruházásra is gondoltál, és mit engednek meg a szüleid.


Minden állatot lehet szeretni, midnegyik tartásának vannak előnyei hátrányai. Teszem azt egy szép akváriumot több hónap berendezni, és igen pénzigényes. Ha valami nagyobb, mondjuk 100litereset szeretnél, akkor abba kellenek a díszek, növények, a szűrű a melegítő, lámpa, maguk a halak... Én így alsó határnak mondjuk 40E Ft-ot mondanék, ha igényeset akar az ember. De viszont gyönyörű látványt nyújt, és több évig nyújt nagyszerű látványt egy jól berendezett akvárium.


Ennek ellentéte szerintem mondjuk a hörcsög, vagy egyéb kisrágcsáló, aminek nagyon alacsonyak a kezdő költségei (10-20E Ft) De nem olyan látványosak (viszont aranyosak) Persze ez ízlés kérdése.

Te dönts, vagy mondd meg, milyen tartási körülményeket tudsz biztosítani a kisállatnak, és mi ajánlunk fajokat.

2015. máj. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem egy triceratopsot.
2015. máj. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!