Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ki tud ajánlani egy aranyos...

Ki tud ajánlani egy aranyos háziállatot? Kutya, macska, hörcsög, kígyó. Bármi ami szerintetek nagyon aranyos lenne otthonra.

Figyelt kérdés

2015. máj. 12. 21:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kutya - nekünk az jött be -, vagy ha simogatni való állatkát szeretnél, akkor tengeri malacot mondanék. Én pl hörcsög mellett nem tudnék aludni.
2015. máj. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nincs jobb egy jopofa kutyánál . az állatmenhelyek tele vannak velük
2015. máj. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

törpenyúl is nagyon aranyos :)

nekem óriáscsigáim vannak még.. imádom őket :D

2015. máj. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
Minden állat aranyos a maga módján. Na jó, a csótány, meg a pók nem aranyos.
2015. máj. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Tengeri malac, szakállas agáma, kutya. Nekem ezek az állatok azok, akikkel nagyon jó viszont tudtam kialakítani, õk olyan kommunikatívnak, emberközpontúnak tūnnek.
2015. máj. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 #Nikii válasza:
Teknős, nyuszi
2015. máj. 15. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
65%
Cica
2015. máj. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Be szerezhetel egy marha nagy tarantínót is de ha véletlenül ki szabadul akkor 3 napig a plafonra kapaszkodva alszol :-D

De viccet félre téve ízlések és pofonok :-) Én például személy szerint be fogadok akármilyen állatot csak ugye meg is kell nekik a kellő ideális környezetet teremteni hogy jól is érezzék magukat :-)

2015. máj. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem egy mókus nagyon cuki csak nagy hely kell neki mert egész nap pörög :) esetleg még ciciát. Egy kutyával eléggé sokat kell foglalkozni
2015. máj. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Nekünk tengerimalacunk van, nagyon aranyosak, néha szoktak gügyögni, lehet őket simogatni, és viszonylag kis helyen elférnek. Bármit is választasz, felelősséggel gondold át, és feltétlenül nézz részletesen utána az igényeiknek! Pláne kisebb testű állatoknál, akik könnyen belepusztulhatnak pl. rosszul megválasztott eledelbe.
2015. máj. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!