Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » S. O. S. Mit tegyek az egerekkel?

S. O. S. Mit tegyek az egerekkel?

Figyelt kérdés

A hátsó udvarra néző teraszról pár nappal ezelőtt bejött egy egér. Elbarikádoztam az egész konyhát és addig kerestük amíg csak tudtuk...Nem lett meg. Hozzáteszem hogy borzalmas fóbiánk van az egerektől, az egész családnak. Aztán eltelt egy nap, majd az azt követő napon ültem az ágyamban és a radiátor alatt annyi láttam hogy egy fekete k* rva kis egér ugrálva szaladgál a fal tövében....

Azonnal bezártam a szobaajtót és hívtam segitséget. Az egész szobát kipakoltuk majd 5 órán át kerestük...majdnem kiszaladt a szobából és akkor az egész hatalmas lakásban kereshettük volna ami kétségtelenül lehetetlen lett volna.

Az utolsó pillanatban meg tudtuk fogni...


Azóta nem alszok ott.


Ma este ahogyan nyitottam ki a terasz ajtaját, ahogyan jöttem be...egy újabb fekete egér volt a küszöbön. Felsikítottam és azonnal beugrottam a konyhába és becsaptam az ajtót. Szerintem ennyi idő alatt simán besuhanhatott.......nem hszem el..:'(

MIT CSINALJAAAK?:'(((


2015. máj. 16. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
A legkorrektebb megoldás egy macska
2015. máj. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha arra hajtotok, hogy puszta kézzel elfogjátok: nem fog menni. A barikád sem ér semmit (minden kis lyukon átbújik, ha nincs lyuk, akkor csinál egérlyukat).

Ezért találták ki az egérfogót. Tesztek bele egy kis illatos(szagos) sajtot vagy szalonnát, vagy van egérragasztó vagy egércsapda. Nekünk az egércsapda és az egérfogó jött be a legjobban. A legjobb megoldás viszont a macska.

2015. máj. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket!!!:))))))

Az a baj hogy most már nincs nyitva semmi meg holnap vasárnap és mégúgyse..:'(


Nagyon undorodom tőlük és ha már kettő volt akkor ott van száz is...:'(

2015. máj. 16. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!