Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani játékos...

Tudnátok mondani játékos háziállatokat?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondoltam,amik nem csak dísznek vannak,mint a hörcsög,vagy a teknős,hanem lehet velük játszani,szórakozni,meg hasonlók,mint pl a sivatagi róka,vagy a görény.A kutya macska kilőve,valami másra gondoltam
2015. máj. 25. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyúl? Igazából ők olyanok mint a macskák meg a kutyák összegyúrva.


Esetleg még a görény mint írtad. Csincsillával se nagyon szoktam "játszani", csak nézem ahogy ugrabugrál magában~

2015. máj. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A nyúl olyan mint a macska meg a kutya?? Nyávog és ugat?? :-o Vagy eldobod neki a csontot és nyávog, hogy nem megy érte… :*D
2015. jún. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megvan!!! A dinoszaurusz. Csak kisebb testűt szerezz be, mert a nagy lerombolja a kertet. :))
2015. jún. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, hasonlóképpen jól tanítható mint a kutya, de annyira makacs mint a macska. Ha kedve támad játszani akkor addig szekál míg nem játszol vele, és akkor van vége amikor Ő megunja, csakúgy mint a macskánál. De eközben ragaszkodó, és valamelyik imádja ha kényeztetik.


A vicces válaszokra ott a Humor kategória...

2015. jún. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elnézést a humorért! Tényleg szégyellem magam. :)))
2015. jún. 18. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!