Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ezért kapok büntetést ebösszeí...

Ezért kapok büntetést ebösszeírásnál?

Figyelt kérdés
Debrecenben közeledik a bevallási határidő, a kutyusom chippes, eddig minden oltást megkapott, csak a mostani végzettség ellenire nem volt pénzem még és már lejárt. Nem merem bejelenteni, mert nem szeretnék büntetést fizetni emiatt. Szerintetek kapok? És ha igen, kb mennyi lenne?
2015. jún. 1. 07:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérj részletfizetést az állatorvosnál, és vidd el beoltatni! Nem tudom, mekkora büntit kaphatsz, lehet hogy több tízezret, lehet hogy semmit.
2015. jún. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
úgy tudom, hogy a pár hónapos csúszás nem büntetendő, de javítson ki valaki, ha rosszul tudom
2015. jún. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jobban jársz, ha azt az 5 ezer körüli összeget valahonnan kiszorítod és megteszed az összeíráshoz a bejelentést.
2015. jún. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak kiszorítod valahonnan azt az 5000 Ft-ot. Mellesleg, ha ennyire nem telik, akkor hogy oldod meg, ha a kutyádnak komolyabb baja lesz?
2015. jún. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy meg tudom oldani, hátha sikerül valahogy. Amúgy szerintem mindenkinek előfordult már az életében, hogy anyagilag nagyon rosszul állt, amíg ki nem jövök ebből a helyzetből leginkább próbálok rá figyelni. Eddig mindent meg kapott és a bolhairtóból is a nagyon drága fajta nyakörvet vettem neki, de ez sajnos így alakult most
2015. jún. 1. 12:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Én levittem most a dokihoz, azt mondta majd kell neki megint oltás, mert ezt ismételni kell, de ráér 1 hónap mulva is.
2015. jún. 5. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a kutyád, hogy egy hónap múlva ismételni akarja a doki az oltást? Még kölyöknél is az első után 6 hónapon belül ismételnek. Utána pedig évente adják.
2015. jún. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Majdnem egy éves. Nemtudom mikor volt az első oltása. Tegnap levittem és kapott egy veszettség ellenit, meg egy féreghajtó tablettát. Asszem 3600 Ft volt. Aztán azt mondta, hogy a kombit is meg kéne újítani majd valamikor.


Azért annyira nem forszírozza. Nem mondja semmire sem, hogy muszáj. Jó persze tudjuk hogy ezek kötelező oltások, de a doki nem sietteti őket.

2015. jún. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!