Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ha kisoziket megsimogatnak,...

Ha kisoziket megsimogatnak, az anyjuk nem hagyja oket el?

Figyelt kérdés
Ket kicsi ozre bukkantam az erdoben, lakott terulethez kozel, szurklet vot mar, fekudtek, nem feltek tolem, hagytak magukat megsimogatni. Azt hittem serult az egyik, ezert nyultam hozza hogy megnezzem mi van vele.

#erdő #kisoz #ozike
2015. jún. 10. 15:04
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Ha hozzányúlsz, akkor az anyja megérzi rajta a szagodat és nem fogja gondozni többé!!
2015. jún. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
gratula, megöltél két őzikét... :(
2015. jún. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az őzek így védik a kicsiket, hogy fektetik őket a ragadozók elől. Lehet, hogy most miattad elhagyja őket. SEMMILYEN vadállat kicsinyéhet nem nyúlunk hozzá!!!!
2015. jún. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A csapból is ez folyik!!NE NYÚLJ A ŐZEKHEZ!

Biológia órán is tanítják attól mert cuki nem kell összefogdozni!

2015. jún. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Most nem azért, de ezer meg egy féle szagot össze tud szedni bárhonnan az a szerencsétlen őzike, nem? Lefekszik a fűbe és fűszaga lesz, virágzanak a fák, rászáll a pollen és pollenszaga lesz, akármi, azért is elhagyja az anyuka? Nem kötözködésnek írom, csak elgondolkoztam rajta.
2015. jún. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jaj, nyugodjatok mar meg, a kisozeknek nem tortent semmi bajuk, ugyanis 2 nap mulva visszamentem arra a helyre, es termeszetesen mar nem voltak ott... vagyis az anyjukkal egyutt mas helyre koltoztek. biztos vagyok benne.
2015. jún. 13. 23:21
 7/9 anonim ***** válasza:
Tehát a lepontozás ellenére mégis volt értelme az elgondolásomnak, köszönöm köszönöm. Viszont senki nem magyarázta meg a kérdésem, tudatlan maradok :(
2015. jún. 14. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A funek, viragoknak termeszetes illatuk van az erdoben elo allatok szamara ez normalis. Ezzel szemben ha az ember husevo es egyeb dolgokkal mergezi a szervezetet, mint alkoloh, dohany, mesterseges elelmiszeradalekok plusz ehhez jonnek meeg a negativ gondolatok akkor testenek kiparolgasa, szaga az allat szamara visszatasito.
2015. jún. 14. 13:02
 9/9 anonim ***** válasza:

Azért, mert az őz (meg az állatok általában) meg tudja különböztetni a "természetes" szagokat (fű, pollen stb) a ragadozók vagy ember szagától. Nem egy papucsállatka értelmi szintjén vannak. :)


A szarvasféléknek nincs saját szaguk; ellenben az ember szagát akár fél kilométerről is megérzik.

2015. jún. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!