Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Egyetem és munka mellett jó...

Egyetem és munka mellett jó ötlet-e a görény?

Figyelt kérdés
Augusztusban költözök egy olyan lakásba, ahol lehet állatot tartani. "Csak" bölcsész szakra megyek, de mindenféleképpen szeretnék mellette dolgozni. Most ismerősök nekem adnának 2 görényt (1 fiú, 1 lány), augusztusig itt lennének, kertes házban. Utána meg tudnák szokni a kis lakást? És tanulás és munka mellett tudnék még eleget foglalkozni velük? Van, aki így csinálja?

2015. jún. 17. 08:25
 1/2 anonim ***** válasza:
26%
Nem jó.
2015. jún. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem ajánlom én se. Egy görényt nem pár perc lefárasztani, hanem legalább 3-4 órát (idősebb korban kevesebbet) kell velük aktívan foglalkozni, MINDEN NAP. Nincs olyan, hogy ma nem érek rá, nincs kedvem, fáradt vagyok, inkább iszogatok meg bulizok a csoporttársakkal ésatöbbi. Nem hiszem, hogy egyetemre járás, munka és tanulás mellett tudnál rájuk elég időt szakítani. Ha meg mégis egy idő után kikészülnél... a görények olyanok mint a gyerekek, fel tudják néha húzni az embert elég rendesen, főleg egy fárasztó nap után.

Nekem 3 görényem van, mindegyik fiú. Az legöregebbel külön kell foglalkoznom, mert a két fiatal nem fogadja már be, folyton bántják. Az én napom úgy áll, hogy reggel 5kor kelek, elkészülök és fél-fél órát foglalkozok a görikkel. Utána 7től elmegyek munkába és este 6ig nem érek haza. Egyszerű irodai munkám van, nem fárasztó, legfeljebb csak idegileg. Este 6-tól fél 10ig megint görényezés, két turnusba, külön az öreg, külön a fiatalok. 10 után végre van időm magamra, vacsorázok, dőlök be az ágyba, másnap 5kor kezdődik minden előről. És ez csak munka, ha mellette tanulnom meg egyetemeznem is kéne akkor nem bírnám. Így is van hogy hétvégére kikészülök idegileg mert nem alszom ki magam rendesen.

2015. jún. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!