Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ha egy cicának megreped a...

Ha egy cicának megreped a bordája, mit kell tenni?

Figyelt kérdés
Nem az én cicám, sőt senkié. Most csak általánossága kérdem,hogy az állatorvos mit csinál vele? Beköti? vagy mi?

2015. jún. 22. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:

A te cicád, ne nézz minket hülyének.


Állatorvos tudja rá a választ.

2015. jún. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Állatorvoshoz kell vinni, aki megröntgenezi, hogy megállapítsa, pontosan milyen sérülései vannak.

Ha "csak" bordarepedés, azzal sokmindent nem tud tenni, összeforr magától, de egy ideig célszerű lakásban tartani, kímélő életmód mellett.

2015. jún. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmit. Békén kell hagyni.
2015. jún. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem is állatorvoshoz kell vinni, de óvatosan nehogy belepusztuljon, egy újabb törésbe.:)
2015. jún. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ne aggódjatok, mondom nem történt ilyen! Egy történetet írok, amibe egy cicának megreped 2 bordája, és hogy valóságos legyen, megkérdeztem! Nagyon köszi a válaszokat kivéve az elsőt. Ne trollkodj. xD
2015. jún. 22. 17:18
 6/6 A kérdező kommentje:
az elsőnek még annyit, hogy tényleg nem az én cicám és am. ha az enyém lenne, akkor már az állatkórházba lenne a macska, én pedig a sürgősségin, mert szívrohamot kapnék ha ilyen történne!
2015. jún. 22. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!