Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Muslicákkal mit lehet csinálni...

Muslicákkal mit lehet csinálni, hogy ne legyen több a konyhában?

Figyelt kérdés
Már nincsen megkezdet gyümölcs,sem ital mégsem tünnek el a lakásból.Egyáltalán hogyan szaporodnak??
2008. szept. 2. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
azt,hogy hogyan szaporodnak nem tudom.nekem a protect háztatrtási rovarirtó permet használt, ami szürke dobozban van.piros szórófejjel.amit befújsz vele,ha arra 3 hónapon belül rászáll/belelép a rovar, megdöglik.nekünk az összes muslicát kiírtotta kb. 2 nap alatt. és pók sincs a lakásban,ill. egyéb állat sem marad meg :)
2008. szept. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Remélem, már nem aktuális... De a muslicát könnyű összekeverni a tőzegléggyel, ami a cserepes növények földlabdájából kel ki...
2010. jan. 25. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

A muslicák illóanyagokra mennek növények gyümölcsök nedvét illóanyagát szívogatják nem a koszt. Ha nincs olyan anyag amit szívogathatnak oda nem mennek.

Tehát:

Befőttesüvegbe 2 dl gyümölcslé és fél deci mosogatószer. 2 nap alatt belegyilkolta magát az összes kis dög. . :)

Sok sikert:)

2010. márc. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ezt én is kipróbálom. Most tettem ki az "anyagot":)
2010. júl. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!