Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mennyire megbizható?

Mennyire megbizható?

Figyelt kérdés
A zooplus webáruház mennyire megbizható? Mindent utánvétellel szoktam fizetni, de itt erre nincs lehetőség. Viszont nagyon megtetszett egy ketrec amit meg is szeretnek rendelni. De mivel nem kis összegről van szó, ezért előbb utána járnék a dolognak. Kinek milyen tapasztalata van ezzel a hellyel kapcsolatban? Megbizható? Tényleg kiküldik az árut?

2015. jún. 27. 16:57
 1/2 anonim ***** válasza:
4-szer rendeltem tőlük, eddig mindig megérkezett a csomag sértetlenül. Szerintem teljesen megbízhatóak, de ha kétségeid vannak akkor lehet náluk paypal-al is fizetni. Így ha esetleg valami gond lenne és nem kapod meg a csomagodat akkor a paypalon keresztül vissza tudod igényelni a pénzedet, mert ők mindig a vevőt védik.
2015. jún. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem kamu cég, tényleg jó ideje működnek, több országban. Többször rendeltem már tőlük, minden rendben volt. Nincs itt másnapra a cucc, mert külföldről jön, de elég hamar ideér így is.
2015. jún. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!