Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Igaz hogy a t. rex ha elesett...

Igaz hogy a t. rex ha elesett nem tudott többet felállni, mert gyöngék a kezei?

Figyelt kérdés
Többször is hallottam már ezt, de egy csomó filmben láttam már őket felállni is. Akkor most melyik az igaz.
2015. jún. 30. 20:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség!

A madarak is fel tudnak állni, ha elesnek, pedig nekik sincs kezük!

2015. jún. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
42%

Nincsenek kezei^^

Én úgy tudom hogy nem tudott felálni. Fontos szerepet játszik a feltápászkodásban a kéz/melső láb. Dínónknak a lábai se voltak olyan fejlettek mint egy ma élő hüllőének. Ha fejjel előre esett akkor talán igen, de ha oldarra akkor nem valószínű.

2015. jún. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
42%
De a madarak szárnya fejletteb mint a dínónk melsőlába.
2015. jún. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
42%
Hát én már láttam tikot elesni, aztán is fel tudott állni kéz nélkül. Sőt, kapaszkodj meg, én is fel tudnék. Egy strucc is fel tudna, pedig annak aztán a szárnya pont nulla.
2015. jún. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
42%

Az egy dolog de mégis egy töbszáz millió éves állatról van szó:)

És hiba a t-rexünket egy ma élő madárhoz illeteve főemlősökhöz hasonlítani

2015. jún. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
42%
De egyszerűen nincs olyan állat, ami ne tudott volna fekvő helyzetből felállni. Azt ne mondd, hogy állva aludt. Én nem tudok olyan állatról, aminek nincs 4 lába és állva alszik.
2015. jún. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
42%

Nekem van dínós dvd m. Ugyanis 5-12 éves koromig dínó megszállot voltam:)..... No meg könyveim is:/.....

A filmben benne volt hogy a Diplodocus elesett és nem bírt fel állni... A Raptorok ették meg...

2015. jún. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
42%

Most hibázok....

A T-rex úgy aludt mint egy mai tyúk.

Nem oldalra feküdt hanem a lábait maga alá tette. És mikor felkelt kinyomta magát mint amikor a fekve súlyemelő nyomta ki a súlyt.

2015. jún. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

De akkor viszont nem értem miért ne tudott volna felállni kéz nélkül? Próbáld ki, te is fel tudsz állni kéz nélkül, ha kicsit edzettebb vagy, akkor talán még egy lábbal is.


Ezekről a dinós filmekről meg annyit, hogy amikor a Jurrasick Parkot csinálták, akkor úgy gondolták, hogy a raptorok nem voltak tollasak, ma meg egyértelműen azt állítják, hogy az volt. A te dvd-den mi van? Meg amúgy is, ennyire részletkérdéseket nem fognak tudni megválaszolni csontokból.

2015. jún. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Az én dvd-m címe: Dinoszauruszok- Az ősvilág urai

Ott nem volt tollas.

Ha oldalára esik nem tud felálni. Nem tudta úgy forgatni a lábát mint te vagy én. Az ő lába futásra termett. És csak arra.

Ha oldarra esik akkor nem tud fel állni.

2015. jún. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!