Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális ez az ember?

Szerintetek normális ez az ember?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, aki rajong az állatokért (én is szeretem őket), ha tehetné minden állatot megmentene. Önkéntes és valóban rengeteget tesz értük. Sokat beszélgettem vele.

Elmondása szerint ő azért nem hisz már Istenben és vált ateistává, mert azt a sok állatok ellen elkövetett szörnyűséget, amit életében látott, nem tudja megemészteni, nem tudja túltenni magát rajta. Ez azért nem túlzás?


2015. júl. 4. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Normális. Állatot soha nem bántanék és vega is vagyok,de egy emberi lény halála vagy szenvedése hidegen hagy. Megértem a fickót.
2015. júl. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 NoHead Dog ***** válasza:
100%

Szerintem az a túlzás, hogy valaki képes rávenni több száz embert az öngyilkosságra, mindössze isten akaratából adódóan. Gyerekeket, felnőtteket egyaránt.

Én is ateista vagyok, undorodom a bigott vallásos emberektől, akik szerint egy ártatlan gyermek erőszakos halála is isten akarata.

2015. júl. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

Igazán jó ember lehet. Aki az állatokat szereti rossz ember nem lehet. Mondd mit jelent az , hogy normális ? Mindenkinek vannak gyengéi, bogarai. Neki az állatok. Ez szép eszme, h megszeretné mentei őket. Még nemesebb, hogy sokat tesz értük. Helyedben felnéznék rá.

Mindenki abban hisz, amiben akar. Igaz, ami igaz az állatoknak nem leányálom az életük : a vadonban egymást vadásszák le, tanyákon mi vadásszuk le őket . Velük tényleg kics*szett a sors.

Érthető az ismerősöd hozásállása.

2015. júl. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 NoHead Dog ***** válasza:
70%
Valamint egyetértek az első válaszolóval. Számomra borzalmasabb és szomorúbb látvány egy szenvedő állatnál. Emberből akad bőven, lassan kinőljük ezt a bolygót. Mennyi panda van? Mennyi kínai folyami delfin? Mennyi hópárduc? Emberből van 7 milliárd.
2015. júl. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 NoHead Dog ***** válasza:
38%
* nincs borzalmasabb
2015. júl. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem normális, engem is jobban érdekel az állatok sorsa, mint az embereké.
2015. júl. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
egyetértek az előző válaszolókkal :)
2015. júl. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!