Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Nagy bajban a kutyusom fagyáll...

Nagy bajban a kutyusom fagyállótól? Kitettunk kb 1 honapja fagyalos kukoricadarát patkányok ellen ez le volt fedve de a kutya felturta az egészet és olyan 2-3 evőkanálnyit megevett belőle eltelt több mint egy ora de meg semmi?

Figyelt kérdés
Adtam neki pálinkát, ami allitolag jo ilyen esetre meg kb 1 liter tejet (max fosik tőle) keverék kutyusrol van szo kozepes testmeretu olyan 30-40kg egyenlőre még futkos de remélem jobban lesz??

2015. júl. 9. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben, ha tuti evett belőle, mennék gyors iramban orvoshoz.
2015. júl. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is vinném, amint lehet.
2015. júl. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel én se szórakoznék,irány a doki.De minimum felhívnék egyet azonnal.(ügyelet mindig van)
2015. júl. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Rezi Dencia ***** válasza:
Ne késlekedj. Orvoshoz amilyen gyorsan csak lehet.
2015. júl. 10. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Most keltem fel fut csóválja a farkát nem látok az oregsegen kivul mas ''tunetet''
2015. júl. 10. 06:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Ettől Függetlenül orvoshoz, de gyors iramban! Inkább vidd el esetleg feleslegesen, mint hogy baj történjen! Belső szervek is károsodhattak. Ilyenkor nem mindenféle kontár gyógymóddal kell kísérletezni, meg kérdést kiírni, hanem orvoshoz kell fordulni.
2015. júl. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én nem tudtam volna lefeküdni úgy, hogy a kutyám fagyállót evett, hiába nem látszik rajta semmi. HA nehezedre esik elvinni a orvoshoz, minek neked kutya?
2015. júl. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!