Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Van egy hörcsögöm és egy kis...

Van egy hörcsögöm és egy kis kacsám egy ketrecben és el vannak egymással szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

2015. júl. 10. 01:48
 1/7 anonim ***** válasza:
gondolom a kacsa még kis picike.amikor megnő általában már nem tart ez a barátság
2015. júl. 10. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne normélis? A hri nem ragadozó. Csak az lesz a baj, hogy a kacsa összefosik mindent, kipacsálja az összes vizet, stb.
2015. júl. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 BíróBence válasza:
Szia! Az nem igaz hogyha a kacsa megnő akkor nem lesz el a hörivel. Aki kis korától egy kacsa közelében van azt egy életre vagy követni, de legalábbis társaként fog rá tekinteni. Mondjuk az igaz hogyha a kiskacsa felnő, lehet nem lesz elég neki egy ketrec, mert ugye vízi állatok.
2015. júl. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amiről te beszélsz, uccsó, az az imprinting. Az pedig csak a libáknál műxik, és náluk is csak a kikelés utáni rövid ideig.
2015. júl. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 BíróBence válasza:
Ez nem igaz! Nem csak a libáknál hanem minden fészekhagyó fiókánál működik! Így kacsáknál is.
2015. júl. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, utolsó, ezt tanultuk. A tapasztalat azonban mást mutat. De ha igazad van is, a kacsa akkor se egy nálánál kisebb élőlényt fog az anyjának tekinteni. Olvasd el Konrad Lorenz könyveit.
2015. júl. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 BíróBence válasza:
Ebbe viszont igazad lehet. Nekem is van 1 kacsám aki már 1 éves és pár hetes korába lebénultak a lábai. Sokat jártam vele dokihoz, költöttem rá,nagyon sokat gondoskodtam róla és meggyógyult most viszont anyjaként tekint rám :) követ mindenhova, legjobb háziállat! :)
2015. júl. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!