Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatot tartsak?

Milyen állatot tartsak?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni valami otthoni kisállatot lakásba.Sosem volt még semmilyen ezért teljesen tanácstalan vagyok.Azért kellene mert néha unatkozom egyedül és jó lenne egy kis házikedvenc ami felelősségre is tanítana kicsit. Olyat keresek ami nem igényel napi 25ó felügyeletet, de itt-ott muszáj ránézni. Gyíkféléken gondolkozom vmi hüllő esetleg kaméleon de nemtudom ezeket hogy kell etetni,foglalkozni velük..stb. Tengerimalac, hörcsög is jól hangzanak de azok elég aprók és nagy házban lakom attól félek elvesznének vagy valami. a halak azak nagyon unalmasak,nem hiszem hogy azzal eltudnék szórakozni. papagáj egy elég hangos állat, sok tolla van meg ilyenek..ahhoz nincs kedvem. Szval foggalmam sincs mi legyen...Segítsetek kérlek

#állattartás #kisállat #otthoni kedvencek
2015. júl. 12. 19:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Komodói varánusz.
2015. júl. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Tarts madárpókot. Heti szinten 1-2 szer igényel kaját, vagy ha már nagyon éhesnek látszik. Napi szinten megspricceled az akváriumát kiraksz neki egy kis vizet egy kis tányérral csinálsz neki egy lyukat, és elél az magának + jó vele szívatni az ismerősöket.
2015. júl. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nyuszi. A NYUSZI AZ JÓ. De a tengeri malac is. És a tengerimalac nem pici. Madarat ne tarts! Mert azzal napi "25ó"-t kell foglalkozni. Hány éves vagy? Bocs de nem szeretem ha egy kisgyerek akaratlanul vagy akarva kínoz egy jószágot!
2015. júl. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Megvan már a korom,nyugi elmúltam 12. Nem kínzásra kell,tényleg csak egy kiskedvencnek.A nyuszi nekem túl édes és vmiért nem szimpatizálok a nyulakkal.A pókféle az nem rossz ötlet,de a tengeri malac mégjobban hanzik :D
2015. júl. 12. 20:03
 5/12 anonim ***** válasza:

Vegyél siklót.

A kaméleon pont igényli a foglalkozást, ráadásul a kajáját (tücsök, sáska, csótány, stb) is etetni kell.

A legfontosabb, hogy mielőtt bármit is veszel, nézz utána az igényeinek.

2015. júl. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Tengerimalacot ajánlanám ha hozzá szokik a környezethez, akkor veled is barátságos lesz, és meglepően ragaszkodó tud lenni lenni. Azt tudnod kell hogy a tengerimalacok társas állatok úgyhogy érdemes legalább kettőt tartani. És vigyázz honnan veszed az állatkereskedésekből könnyen rádsózhatnak vemhes malacot például. Sok sikert :)
2015. júl. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Tényleg a tengeri malac a legjobb ötlet! Első állatnak megfelelő. A vemhes malacokat tényleg kerüld mert mi kaptunk egy olyat és nagyon nehéz volt gazdit találni a kölyköknek. De imádni való teremtések.
2015. júl. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Utánaolvastam ennek a tengerimalacnak.Jó meg minden de mindenhol azt hangsúlyozzák, hogy egyedül ne tartsunk soha tmalacot,csak társaságban. Mvel még nem volt semmilyen állatom ezért nem tudom h egyből 2vel el-e tudnék bírni. Viszont még a hörcsögön is gondolkozom, hogy azt lehet egykén is tartani.Tuttok erről mondani vmit? Hogy azzal hogy kell foglalkozni meg mi a kül a tmalac meg a hörcsög között?
2015. júl. 13. 09:15
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem dzsungáliai törpehörcsögöm volt. Lehet egyedül tartani. Olyan mint a tengerimalac csak más. Elsősorban magevő nem úgy mint a tmalac így a tartása is olcsóbb. Könnyű tartani. Kell neki egy tágas ketrec, forgács bele. Minden nap friss víz, magok. Néha gyümölcs és zöldség. Ja és lehet babusgatni. De előtte olvass utána.
2015. júl. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2015. júl. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!