Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Menhelyen önkénteskedés? 12/L

Menhelyen önkénteskedés? 12/L

Figyelt kérdés
A győri állatmenhelyre megyek barátokkal majd kutyát sétáltatni. Bármilyen infot mit tudtok, irjátok le! Egyedül lehet sétáltatni? Miben lehet még segíteni? Van valami udvar? Elég ha csak ott játszok a kutyákkal?

2015. júl. 15. 10:45
 1/3 V.Tina ***** válasza:

Szerintem nem lehet még ilyen fiatalon egyedül sétáltatni, én is szerettem volna Kiskunhalason. De ha mégis lehet, fontos, hogy erős legyél, hogy meg tudd tartani, ha például meglát egy macskát, stb. Fogalmam sincs, hogy van-e ott udvar, én délen lakom. És például etethetsz, esetleg játszhatsz velük (szerintem, nem vagyok jártas ilyen téren)

13/L

2015. júl. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Sajnos semmiben nem tudhatsz segíteni... Én is mentem, csomó kutyám volt, nem az a fajta vagyok, akit elfúj a szél...:D Hiába próbálkoztam, csak szülői felügyelettel sétáltathatsz, dupla pórázon... Te csak úgy foghatod, ha 18 év feletti emberke is veled van. (virtuális örökbefogadásnak hívják amúgy ezt.) Minden hónapban kell egy kiválasztott kutyára fizetned 1000 forintot minimum, vagy amennyit gondolsz, de csak arról az egy kutyáról gondoskodhatsz. Ha elmúltál 16 éves, mindkét szülődnek alákell írnia valami papírt, ahol felelősséget vállalnak. 18 év felett pedig egyedül is sétáltathatod. Remélem tudtam segíteni, és sajnálom..:c

13/L

2015. júl. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
érdeklödtem, nálunk egyáltatlán nem igy van. örünek ha valaki megy, nem kérk hogy még fizess is. a tesóma fogunk menni aki elmúlt 18, én is sétáltathatom majd, ugy sem látnak :)
2015. júl. 31. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!