Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Egy nyúl szereti ha simogassák?

Egy nyúl szereti ha simogassák?

Figyelt kérdés
Ha lehet irjtok olyan dolgokat is amiket szeret egy nyúl enni vagy,hogy mit szeret csinálni :)

2015. júl. 31. 20:05
 1/6 anonim válasza:
Tudom hogy nem ez volt a célod, de jót nevettem a kérdéseden:D neharagudj, csak felolvastam hangosan és most így családosan nevetünk rajta :) amúgy a kérdésre válaszolva, a mienk szereti. Legalábbis hagyja. De lehet csak félelemből nem mer megmozdulni, ugyanis nagyon gyáva nyuszi.
2015. júl. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretik:) Az én nyuszim azt szereti ha a füleit simogatom, a barátnőm nyuszija pedig azt, ha a homlokát simogatják:) Általában ha a fejét simogatod azt mindegyik szereti, még esetleg a hátát, a hasát és lábait nem, mert akkor már "veszélyben érzi magát" és menekül. A kajájának a 80%-nak a szénának kell lennie, mellé zöldség/gyümölcs és táp. Adhatsz faágakat is, azokat is nagyon szeretik (pl.: fűzfa, almafa, mogyorófa). Zöldségeknél arra vigyázz, hogy ha boltból tudod csak beszerezni, akkor azokat általában vegyszerrel kezelik, amit felvesz a zöldség, így káros a nyúlnak. Elég érzékeny az emésztésük. Jobb, ha valakinek a kertjéből kérsz. Leírom az én nyuszimnak mik a kedvencei: alma, dinnye, barack, körte, banán, ananász, sárgarépa, fehérrépa, zeller, uborka.
2015. júl. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. válaszoló örülök hogy jót nevettetek

2. válaszoló köszi az értelmes választ :)

2015. júl. 31. 21:04
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem értem min lehet nevetni,kérlek magyarázd el! Ha többször elolvastad volna megértetted volna a kérdés lényegét
2015. júl. 31. 21:12
 5/6 Dancsoltó Péter válasza:
Pityókát, pálinkát, szereti az mindet. De medvét azt nem. De bizony szereti ha simogassák a fejét, fülit, de nem ha nagyon piszkálgassák túl sokáig.
2015. aug. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az enyém szereti, de kb. 10 perc után megunja és elugrik az ölemből. rövid ideig viszont szereti ha a fejét simizem :)
2015. aug. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!