Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Van dokumentált eset, ahol...

Van dokumentált eset, ahol egy állat saját örömére öl? Be lehet tanítani egy állatot erre?

Figyelt kérdés

A biokémiai dolgok hasonlóak az állati és az emberi agyban is, így volt olyan eset, ahol bizonyos hormonokat jelenlétét is mérték az állatok megfigyelése közben?

Tanítással, jutalmazással be lehet tanítani erre egy állatot, hogy jó érzés töltse el, amikor öl?

Egy vadászkutya esetében mi a helyzet? Ha örömmel tölti el ha kaját kap, akkor a vad elejtésének hatására is érezheti ugyanezt a betanítás folyományaként.



2015. aug. 15. 16:04
 1/8 Aquakecske válasza:
52%
Természetesen van olyan állat ami az öröm kedvéért öl.Úgy hívják,hogy ember.
2015. aug. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Így van és 2.VH-s filmekkel tele van a téka.
2015. aug. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 hollófernyiges ***** válasza:
Persze, csak figyeld meg a macskádat.
2015. aug. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Angol tudosok a macskákról is kimutatják pár évente, de a felvételek, amik az állítást bizonyítanák nem kerülnek nyilvánosságra
2015. aug. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A macskák állítólag azért ölnek meg mindenfélét és viszik oda mert számukra te egy nagy buta ragadozó vagy aki nem tud vadászni ezért megszánnak és hoznak neked kaját.

A kutyák igazából nem is az ölést hanem magát a vadászatot élvezik, ha jól hallottam.

Amikor nem öli meg a vadállat a prédát az olyan mint mikor te a tegnapi vacsit nem melegíted meg mert olyan rohadt éhes vagy hogy nem érdekel hogy tökéletesen fogyasztásra kész-e.

2015. aug. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 macska101 ***** válasza:

A macskam hozott egy egeret , beraktam egy magas plasztik dobozba , Jatszott vele 2 napig , utana kivittem az udvara , es elengedtem , hogy etlen ne-haljon . A jatek a madarakkal-bogarakkal altalaban halalos kimenetelu .

Arrol nem hallottam , hogy macskat vadaszni kell tanitani , es jutalmazni (inkabb a macska szokott jutalmazni !!!) .

2015. aug. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 macska101 ***** válasza:
A legnagyobb jutalom az , hogy ha en meghalok , O tovabb el , a kutya ehhez mar tul hulye !!!! A macska ha nincs mit enni (napok utan) eszik a halott testembol (itt kezdodik a Zintelligencia)!!!!!!!!!!
2015. aug. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 macska101 ***** válasza:
Aqua-val egyet ertek , s Hollora vigyazna a macskam...:-)
2015. aug. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!