Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A kiskacsám beteg, mit lehetne...

A kiskacsám beteg, mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
2 kiskacsám van otthon, most lettek 1 hónaposak. Az egyik nagyon aktív, futkos, nincs vele semmi baj. De a másik egy ideje nagyon lassan totyog, néha nincs kedve menni csak leül, és gyenge. Kisebb is mint a másik. 2 napja kezdtünk érte már nagyon aggódni. Alig tudja tartani magát, a lábai gyengék. A nyakát csak egy helyben tartja, csak evésnél mozdítja meg jobban. Tegnap elvittük állatorvoshoz, azt mondta hogy ilyennel már sokszor találkozott, E vitamin hiánya van, és az izmai fokozatosan leállnak emiatt. Adott E vitamin cseppeket, naponta kell adni nekik egy cseppet az ivóvizükbe, de azt mondta hogy itt hamarabb hasson, rögtön a csőrébe. Tegnap oda is adtuk neki, aztán evett csalán levelet, srótot, dinnyét, és aludt is. Ma reggel én már a legrosszabbra gondoltam, nagyon betegnek tűnik szegényke. Mostmár nem is akar enni, de azért valahogy adtam neki egy kis dinnyét és nedves srótot. Ha nem figyelnénk rá annyit , már meghalt volna szegényke, mivel annyira nem tudja magát egyensúlyban tartani, hogy feldől és kapálózik. Ilyenkor fel segítem őt. Tegnap még járkált is valamennyit, de ma már nem. Nem tudtok valamilyen gyógymódot erre? Próbáltam részletesebben leírni, ha már valaki találkozott ilyesmivel, azt arra kérem jelentkezzen. Előre is köszönöm.

2015. aug. 20. 07:08
 1/3 anonim válasza:
Szerintem, hogy ne vesszen kárba a bele fektetett engergiád meg a pénzed, szerintem még időben le kellene vágnod. Tudod milyen finom a kacsapörkölt?
2015. aug. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na xD ez tényleg vicces és igen tudom nagyon finom, de egyébként még csak 1 hónapos, a fél fogamnak sem lenne elég a húsa. :) Nem szeretném hogy meghaljon, nagyon a szívemhez nőtt. :( Szegénykét most nem lehet egyedül hagyni, mert nem bírja tartani a fejét és néha már inkább hátra teszi hogy ne keljen neki, és így megfulladhat. :( előbb evett sokat, magától akart enni, de nem járkált.
2015. aug. 20. 12:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Elég fura kedvencet választottál, kérdező.
2015. aug. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!