Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ti nem éreztek ebben ellentmon...

Ti nem éreztek ebben ellentmondást?

Figyelt kérdés

Ha valaki nem jól neveli, nem helyesen bánik az állataival, mindenki - hozzátenném, velem együtt -, letámadja, hogy akkor minek tartja.

Eddig oké lenne a dolog, na de ha valaki el meri "passzolni" őket, újból csak jön a köpködés, hogy hogyan meri ezt tenni szegény állattal!

Nyilván nem azokra az esetekre gondolok, amikor valaki csak megunja a háziállatot aztán 5 év együttlét után kivágja, hanem a kényszer által szültekre, vagy éppen azokra, ahol az illető maga látja be, hogy a helyzet tarthatatlan.

A "közönség" reakciója szinte mindig azonos.


2015. aug. 24. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenben vannak túlzott vélemények. Nagyon sokan emberiesítik a kutyákat .A saját érzéseiket ültetik át a kutyába is. Ennek egyik ismert jellemzője a " saját gyerekedet is odaadnád?. Holott a mentett kutyáknál látni a legjobban, hogy a kutya igen gyorsan képes az új helyzetet elfogadni.
2015. aug. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem ha valaki sokadjára is ezt csinálja,akkor igenis elítélendő. szóval mondjuk veszek egy teknőst,ami köztudottan évtizedekig él.megunom ,eladom egy év múlva. akkor veszek mondjuk egy csincsillát ami 20 évig is elél.akkor őt is megunom hamar,lepasszolom.

jön a következő állat stb.. ez szerintem gáz.akkor inkább ne tartson állatot.

de ha mondjuk valakivel élete során előfordul ,hogy meg kell vállnia az állatától(allergia vagy helyhiány,kevés idő miatt ) akkor azt mondom jó. de az ilyen,hogy meguntam és veszek egy más fajtát szerintem undorító viselkedés és nagyon gyerekes. felnőtt ember gondolkozzon akár hónapokig mielőtt állatot vesz,hogyha nem biztos benne. mert ez nem olyan mint egy tárgy,hogyha nem tetszik tovább adom. de persze ha jobb lesz az állatnak másnál akkor adja tovább. de ne vegyen akkor egy darabig állatot,gondolja át,hogy tényleg akarja -e...

2015. aug. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

külön kedvencem amikor valaki megvesz egy állatot utánaolvasás nélkül. és rájön hamarosan,hogy nagyon drága az állat tartása,vagy nagyon igényes,nagy hely kell neki stb.. és akkor lepasszolja.

ma az internet világában ez nagyon gáz.

én nem tartom felelőségteljesnek az ilyen embereket,de persze attól még lehetnek jó szülők

2015. aug. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!