Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mivel etessem a fogtályogos...

Mivel etessem a fogtályogos nyuszimat, ha már enni sem akar?

Figyelt kérdés
Nagyon öreg már a nyuszi,így nem javasolta a műtétet a doki,mert lehet nem ébredne fel,a tisztításra meg azt mondta hogy visszatérne neki pár nap alatt a gyulladás és pluszba nagyon fájdalmas is lenne neki... tegnap kapott antibiotikumot meg egy vitaminos szurit,és azt mondta,döntsük el mi legyen.. több mint 10éves már a törpenyuszi,nem akarjuk,hogy szenvedjen,így valószínűleg a műtét mellett döntünk majd és bízunk benne,hogy felébred majd.:( de nem igazán eszik már ,szeretném ha megerősödne a műtétre,de nem tudom mit adhatnék neki amit meg tud enni.. a doki a bébi ételt javasolta,ha valaki járt már ilyen cipőben,segítsen légyszi.:( köszönöm.

2015. szept. 1. 10:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a csincsillám volt fogtályogos, akkor kaptam a dokitól egy pasztaszerű tápot, tubusos volt, és sárgás színű, azzal etettem, meg a granulátum tápot porrá törtem, a lehető legkevesebb vízzel pasztává kervertem, és fecskendőből etettem.
2015. szept. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Critical care

Kérj az állatorvostól, ez pépes állagú, meg tudja enni

2015. szept. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket
2015. szept. 1. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!