Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ez milyen bogár?

Ez milyen bogár?

Figyelt kérdés

Teljesen azt hittem hogy egy óriás csótány de ez tud repülni hacsak nincsenek mar ilyen mutáns csótányok

[link]


2015. szept. 1. 23:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Pedig ez csótány!
2015. szept. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De ez repült esküszöm és ráadásul a szobámba
2015. szept. 1. 23:18
 3/10 anonim ***** válasza:

[link]


Nézd meg ezt.

2015. szept. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen látom de én pécsi vagyok és legfőképp erdőkbe irja hogy van de Szerintetek ez hasonlít a képen lathatora?

Mit csináljak nem mertem leütni de a szobámból kiment az biztos vajon több is van?

Amugy csak panelba lakom és kb 2-3 hónapja voltak irtani

2015. szept. 1. 23:39
 5/10 anonim ***** válasza:
Pedig én a helyedben kinyírnám.Amúgy nem szoktam ilyen agresszív lenni,de azért a csótányok ne lepjenek el.Esetleg vehetsz otthonra rovarölőt,azzal csak le kell fújni.
2015. szept. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Rohadt szívós, semmi nem öli meg,csak a cipő talpa..komolyan mondom. Viszont nagyon szapora, szóval minél előbb nyírd ki. Egyébként nem bánt, én meg szoktam fogni őket. De tényleg hamar invázió lesz.
2015. szept. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Mátranováki Fényevő ***** válasza:

Amerikai csótánynak (Periplaneta americana) nézem, de nem vagyok benne biztos. Az viszont tuti, hogy csótány, ahogy már írták is.

Ami viszont a linken szerepel, az az erdei csótány, másik faj, más élőhelyigényekkel, eleve sokkal kisebb is, szóval azt nem kell irtani, jól megvan magának.

2015. szept. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szerintem is amerikai csótány, az tud repülni is.
2015. szept. 2. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

De ez mit keres nálam Pécsen?

De este nem mertem és most meg nem látom este vajon előjön vagy ez nappal is mozog?

Az ilyen irtos dolgok amit a boktba veszek megfogják?

Ha egy volt van több is lehet?

Amugy pont kb 2honapja lett irtva az egész 10 emeletes nem lehet hogy csak ez az egy repült be kintről?

2015. szept. 2. 06:51
 10/10 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
Ezek a fajok többnyire emberhez kötöttek, szóval maximum másik lakásból repülhetett be, vagy valahogy túlélte az irtást. Valószínűleg több is van belőlük. Az meg, hogy amerikai, most na.. Amerikai lepkekabócánk meg selyemfényű puszpángmolyunk is van.. :D
2015. szept. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!