Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatot tartsak a...

Milyen állatot tartsak a lakásban?

Figyelt kérdés

Mások szerint ennyi kritériummal inkább ne tartsak állatot, de én megkérdezlek titeket is, hátha. :)


Londonban élek a barátommal egy hatalmas szobában. A fürdő, konyha, és a lakás többi helyisége közös. Volt már nyuszim, és tengerimalackáim is, de rohadt hangosak voltak éjjel, és rettenetes kupit csináltak folyton a ketrecükben...Arról nem is beszélve, hogy ha kiengedtem őket, akkor a szobában is..DE! mivel nagyon állatcentrikus vagyok, és üresnek érzem magam háziállat nélkül, mit tudnátok nekem ajánlani, ami csendes, szeretgethető, nyugis, de azért játszani is lehet vele?Ja, és persze elvan a szobába, mert a közös helyiségekbe nem engedhetem ki. Vagy válasszak inkább hüllőt? Tudtom szerint azok csendben vannak. Bár játszani nem lehet velük, szépek és különlegesek. Tanácsok? A válaszokat előre is köszönöm. :)


2015. szept. 13. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Hal?

Csendes gyonyoruek szepen halkan eluszkalnak. Nem feltetlen szeretgetheto allat de mas nagyon nincs. Eger, tengerimalac stb ezek hangosak is tudnak lenni. Madarak is nyilvan. Ilyen hullo allatok nem tudom de ott van pl a kameleon. Kiengedheto maszkalhat rajtad is es halk.

2015. szept. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ahogy írtad, hüllők, illetve halak. A kétéltűek is már "zajosak" Esetleg még csigák, vagy rákok? Annyira nem szeretgethetőek de a én kifejezetten kedvelem a csigákat is, ha nagyra megnő már ki is lehet őket szedni és mászkálnak rajtad~


A törpehörcsög is még esetleg jó lehet, ha tudtok a mellett aludni hogy Ő egész este fut a kerekébe (bár szerintem kint lehet kapni azt a fajta mókuskerete, ami szuper csendes, a neve Silent Wheel és tényleg elég halk, hamar mg lehet szokni)

2015. szept. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. :) Közben barátommal is beszélgettünk erről, és szerinte is jó választás a kaméleon, gecko, rák. Most a kaméleonokról nézek videókat és ahhoz képest "szeretgethető" állatkák. :) Elég jól viselik a simogatást/babusgatást, és még szépek is. :)
2015. szept. 13. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!