Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a legrondább...

Szerintetek mi a legrondább élőlény?

Figyelt kérdés

Nyilván olyanra gondolok, ami mindenki szerint létezik, ember által már látott, közismert élőlény.

Pl egy béka, szerintem a maga módján szép, bár nem szivesen fogdossa az ember :D

És mi a legszebb?


2015. szept. 14. 16:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
legcsúnyább számomra a fekete pici tücsők,iszonyat félek tőle,pedig elvileg nem bánt:D legszebb meg szerintem a fehér tigris
2015. szept. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A sivatagi vakondpatkány, legszebbet nem tudok, mert rengeteg gyönyörű állat van, nem tudok választani.
2015. szept. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
siklók, békák
2015. szept. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
0%
Patkány.
2015. szept. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
2015. szept. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
45%

Pókszázlábú...... blöah....

Legszebb? Tigris, fehér tigris, farkas.

2015. szept. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Legrondább: azok a nagy szőrös pókok

Legszebb: haflingi kisló

2015. szept. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

pókszázlábú FÚÚÚÚJ, az tényleg undorítóóó

lovak gyönyörű állatok, és most mindenki hülyének fog nézni de szerintem a bölények, bivalyok is :)

2015. szept. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

A tücsök szerintem szép, és jó hallgatni nyáron a ciripelésüket (: bár egyszer a fürdőszoba szekrény mögül nem volt kellemes hallgatni, nem is értem hogy jutott oda be :D

A pókszázlábú voszont tényleg nem szép, de nekem néhány fajta pók tetszik. (Madár, tarantula, és van pár itthon, kint előforduló példány is ami egész szép.

Kígyók is van amelyik szép. Amúgy, értetek már kígyóhoz? Viccen kívül, tökre kellemes tapintása van (:

A vakondpatkány az tényleg ronda. Lovak szerintem is szépek, bivalyok bölények is.

Nekem is a macskafélék tetszenek még, a házi macska is, bár abbol is láttam már rondát. :D

Első: egy tücsöktől félsz, egy fehértigristől nem? Vagyhogyvanez? :D

2015. szept. 14. 20:56
 10/14 A kérdező kommentje:
Ja, meg a sáskák. Volt szerencsém közelről látni párszor, sehogyse tudok.benne szépet látni.
2015. szept. 14. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!