Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Segítség hogy űzzük el a...

Segítség hogy űzzük el a patkányokat?

Figyelt kérdés
Nincsenek jószágaink, de a szomszédokban vannak, így a patkány is megjelent ismét. Volt már rá példa, de eddig csak az udvaron. Most viszont felköltözött a padlása, lefúrt az állmennyezetre és ott kapar rág folyamatosan. Már nem bírom rettegek mikor rágja át magát. Zselés méreggel etetem folyamatosan, el is hordja mégis megvan. Mit csináljak, hogyan írtsam ki ? Semmi nincs a padláson néhány cserepet illetve üveget leszámítva.
2015. szept. 17. 09:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nincs más megoldás. Cica. Nagyobb testű, díjbirkózó méretű ádáz cicus. Vagy kotorékeb, pl egy okosabb tacskó.


Van egy rokonom aki vidéken egy tanyán él, és a közvetlen szomszédai közül az egyik mindenféle állatot tart, de nekik van kutyájuk, a rokonomnak meg van két cicusa, se egér, se patkány.


Vagy esetleg ha valami bikább mérget beszerzel.

2015. szept. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
2015. szept. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Kutya itt is van, az udvaron meg is fogja de nem akkora méretű, hogy padlásképes legyen, a macska pedig csak bejön az udvarra, ki már nem megy.


2 ! Jól értettem, hogy odacsalja mogyoróvajjal (édessel) és beleesik a vödörbe? De nem löki fel a vödröt nem tud kimászni?

2015. szept. 17. 10:09
 4/15 anonim ***** válasza:

2. vagyok.


Igen,jól érted,a titok,amiért nem tud kiugrani az a víz. A veder alján kb. 10 cm víz legyen,így nem tud talajt érni a lába és ezért nem tud elrugaszkodni és kiugrani vagy fellökni.


A mogyikrém helyett jó a szalonna,sajt,sonka,...

2015. szept. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszi! És ez be is válik ? Van mivel bekenni, na meg ha tényleg jó áldozom is rá. Viszont megfordult a fejemben, ha mondjuk 1 bele esik akkor a többi lesz olyan okos, hogy tanul a másik hibájából nem ? Legalább is több helyen ezt olvasom pl az idegméreggel kapcs, ha egy eszik megdöglik a többi nem eszik belőle.
2015. szept. 17. 10:52
 6/15 anonim válasza:

A tesóm vett tengeri malacokat, hogy majd a hangjuk el ijeszti, de szinte csak tobb patkány lett. Azóta viszont megszerettem a tengeri malacot.

A másik meg gyöngyösöket hozott és azok bizony elzavarták a patkányt. Azóta nem láttam nálunk egyet se.

2015. szept. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
5. kérdésre válaszolva: [link]
2015. szept. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Kipróbálom :) Igen a gyöngyiket én is hallottam, de hova tegyem őket?? A padlásra nem rakhatom, mellette egy kis és egy nagy műhely van, utóbbi a kutyák birodalma, azok pedig megfojtanak minden állatot.
2015. szept. 17. 12:04
 9/15 anonim ***** válasza:
7-es! akkor ez működik egérrel is? :)
2015. szept. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Youtuben is egérrel van, azt mondták mindkettőre jó :)
2015. szept. 17. 12:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!