Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Honnan lehetne szerezni élő...

Honnan lehetne szerezni élő vadmalacot?

Figyelt kérdés
Olyan sárga csíkosat...
2010. márc. 14. 13:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Minek az neked?
2010. márc. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
Keresel a hídetések közt,pl itt is lehet: [link]
2010. márc. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
24%

A sárga csíkos vaddisznó még kicsike. Évek után eltűnnek a csíkok, felnőtt disznó lesz belőle.


Vadászoknak még lőni sem szabad fiatal vaddisznót, nemhogy élő állapotban elfogni.


Egyszóval sehogy nem tudsz élő sárga csíkos vadmalacot szerezni, mivel állatkínzás lenne, illetve a fiatal vadmalacok védettek!


Persze meg van adva, hogy most hány éves kortól lehet vaddisznót lőni, de elfogni élve nem lehet :D


Tényleg, minek kellene?

2010. márc. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
54%

Sőt, szerintem ráadásul tilos kismalacot vadászni is, nemhogy tartani...

Ha meg szépen megnő, és elengeded, elpusztul, mivel nem lehet hozzászoktatni az vadonhoz szerintem... meg ha érződik rajta az ember szaga, közel sem mennek hozzá az állatok.

2010. márc. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Megint egy unatkozó tini...
2010. márc. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
nyamm nyamm
2010. márc. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A vaddisznó nem veszélyeztetett,és sokan tenyésztik is.(A húsa miatt)

Keresel egy tenyésztőt,és veszel tőle egy vadmalacot.Ilyen egyszerű.Máshogy kell tartani,mint a sima házi sertést,(sokkal nagyobb a térigénye),de a szakirodalomban biztos sok hasznos dolgot találsz róla.

2010. márc. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
mi az h nyamm nyamm?
2010. márc. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nyamm nyamm vagyok...hat..nagyon finom a husa...bocs, de a vadmalacrol ez ugrott be eloszor
2010. márc. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok unatkozó tini... Imádom a disznókat, szerintem nagyon intelligens állatok, nem egy ismerősöm tartott kedvtelésből (nem a húsa miatt, hanem kb. kutya helyett). Van egy nagyobb telkünk, ahol jól érezhetné magát.
2010. márc. 14. 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!