Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan hogy "MARSUPILAM...

Létezik olyan hogy "MARSUPILAMI" a valóságba? Lécci Normális válaszokat adjatok lehtőleg

Figyelt kérdés
a mesét kissebb koromban néztem
2010. márc. 14. 20:16
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

nem:D az csak egy jó mese :)

amugy az igazi marsupilami aza leopárd :D

2010. márc. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
Kétségbe vagyok esve és előbb pont sírtam. Köszönöm ez a kérdés most jól jött..xD Amúgy szerintem sincs.:) Nagyon tetszik ez a kérdés és nem nézlek hülyének, mert ilyenen gondolkodsz ezen már én is gondolkoztam.:D
2010. márc. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
KÖSZI A GYORS VÁLASZ ŐŐŐ még annyi hogy MIEN NYELVEN MARSUPILAMI A LEOPARD VAGY AZ IS CSAK KITALÁCIÓ??
2010. márc. 14. 20:24
 4/28 anonim ***** válasza:
Nem, a marsupilamit azt az erszényes latin névből találták ki.
2010. márc. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
De a mesében a marsupilami tojással szaporodik. :D
2010. márc. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Úristen, de jót röhögtem! KÖSZÖNÖM! :D


Amúgy nem létezik.

2010. márc. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

"Marsupilami is a fictional comic book animal created by André Franquin..." Tehát ez csak egy kitalált állat, nem létezik ilyen. Pedig nagyon aranyos.


off:Megy még a mese? :)

2010. márc. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
asszem valahol megy!! esetleg TV2
2010. márc. 14. 20:48
 9/28 A kérdező kommentje:
télleg aranyos és nagy a FARKA XD
2010. márc. 14. 20:49
 10/28 anonim ***** válasza:
Namost, ha a komoly rendszertant nézzük, akkor létezik. Legalábbis volt egy ehhez hasonló állatfaj. A Marsupial, az erszényest jelent, tehát nyilván valami erszényes állatfajt kell keresni, ami hasonlít egy leopárdra, de nem az. Ez a Thylacoleo. Egy 2 millió évvel ezelőtt Ausztráliában élt erszényes ragadozó. Keress rá a neten. A hosszú farkától eltekintve megegyezik. Tehát a válasz az erre a kérdésre, hogy IGEN LÉTEZETT!
2010. márc. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!