Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A tesómnak van tengeri malaca...

Sziszka170 kérdése:

A tesómnak van tengeri malaca Ő gondozza Én egyáltalán nem csak kellemetlen szaga van, az egész lakásban érezni, én 10 hetes terhes vagyok rám vagy a babámra nézve lehet veszélyes? El kell ajándékozni vagy nem?

Figyelt kérdés

2015. okt. 20. 11:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy tengeri malac annyira veszélyes, mint egy plüssállat...

Miért kéne elajándékozni? Szólj a testvérednek, hogy ha büdi az alom, cserélje gyakrabban. Ennyi.

2015. okt. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem megszabadulni kell tőle, hanem gyakran cserélni az almot. Mire te a szagot kellemetlennek érzed, addigra a malac már elviselhetetlennek.
2015. okt. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha rendszeresen (2-3) naponta takarítva van, akkor nem kellene kellemetlen szagúnak lennie..., legalábbis az én tengerimalacom szagát nem lehet érezni az egész lakásban, apum is ideges rá ha terjeng a szag, amit persze meg is értek.

Szerintem maga a szag nem veszélyes rád vagy a babádra; arra kell figyelni, hogy az állat közvetlen ne érjen téged vagy majd a gyermeked, amikor megszületik.

2015. okt. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
11%

1. Legalább 2 naponta takarítás.

2. NE érintkezz az állattal.

3. A terhesség miatt vagy érzékeny a szagra.

4. Ajándékozd el a malacot,tesódnak meg add be,hogy elpusztult és már elvitték a kukások a testet is a szeméttel.

2015. okt. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jelen pillanatban 3 db cocim van,ahhoz, hogy bármilyen szaguk legyen az kell, hogy legalább 3-4 napos pisis alomban legyenek... Ha nem takarítotok, az tengerimalaccal, vagy tengerimalac nélkül is veszélyes lehet egy kisbabára... Egyébként, ha nem takarítja tesód, én elajándékoznám olyannak aki megteszi.
2015. okt. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Platypus ***** válasza:
82%
A babád egészségének kifejezetten jót tesz, ha háziállatok mellett nő fel, és ebből egy rendesen takarított rágcsáló a legbiztonságosabb - nem mászkál ki a lakásból, ahol összeszedhetné a rossz dolgokat. Az állatok jelenléte látványosan csökkenti pl. az allergiák és a többi autoimmun nyavalya esélyét. Viszont így, hogy szerencsétlen malac ázik a vizeletben, már annyira nem rózsás a helyzet. Az ammóniaszag nem egészséges, legkevésbé a malacnak. Nem elajándékozni kell, hanem a tesót megnevelni, hogy gondozza rendesen.
2015. okt. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmi veszélyt nem jelent rád. Nem kell elajándékozni.

Ha nem tetszik, költözz el. Anyukádékhoz szülsz?

2015. okt. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellene lepujázni anyádék házába. Probléma megoldva.
2018. jún. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!