Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hol tudnám elajándékozni az...

Hol tudnám elajándékozni az achát csigáimat?

Figyelt kérdés
Rengeteg kis afrikai óriáscsigám (lissachatina immaculata var. immaulata) jött a világra, és szeretném elajándékozni őket. Ingyen adnám őket, de eddig sajna senki nem jelentkezett, hogy érdeklődne a kiscsigák iránt.

2015. nov. 6. 10:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Állatkert
2015. nov. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Melyik állatkertben fogadják be őket?
2015. nov. 6. 10:46
 3/10 sántacsiga ***** válasza:
Igazán sajnállak az eseményért! Én nagyon figyelek, hogy nehogy arra ébredjek, hogy 102 csigám van! A tojásokat összetöröm vagy újabban elküldöm valakivel - még tojás -aki megeteti a tyúkokkal. Úgy gondolom, ez megfelel a természet törvényeinek. Néhány tojást "örökbe fogadtak", híreim szerin t két kiscsiga kikelt.
2015. nov. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én is szoktam figyelni rájuk. Átnézem a talajt, tojást keresve, és ha van, kiveszem. Nem is értem, hogy tudtak kikelni mielőtt megtaláltam volna őket. De ha már kikeltek, szeretnek valami helyet találni nekik. :)
2015. nov. 8. 09:33
 5/10 anonim ***** válasza:
Bármelyik állatkert beveszi, a hüllők szeretik a csigát.
2015. nov. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kicsit neveld őket nagyobbra hogy látványosabbak legyenek, jofogás.hu ingyen elvihető állatok közé hirdesd meg elfogják hordani az összeset.
2015. nov. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha elviszed az állatkertbe (szerintem nem veszik be mert behurcolhatsz nekik valami fertőzést)táplálék állat lesz belőlük, ennyi erővel te is elpusztíthatod őket.
2015. nov. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Beveszik...pécsen is rendszeresen visznek be. Az állatok imádják. Ha már fölöslegesen lettek, akkor legyen értelme a pusztulásuknak.
2015. nov. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha az állatok szeretik, mi is megehetnénk?
2015. nov. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Edd meg.
2015. nov. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!