Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A vadászgörényem 2 éves és...

A vadászgörényem 2 éves és nem nagyon akar az alomba kakilni. Már sok mindent kipróbáltam ellene de semmi nem jött be. Kezdem unni hogy 3 naponta sikálhatom, moshatok ki az egész ketrecet mert alig jön fel a sarkából. /2 óra mire kisikálom/ Help?

Figyelt kérdés
Ha van kedve akkor az alomba kakil, de ha nincs kedve akkor a ketrec egyik sarkába végzi a dolgát. Ha az almot beteszem a sarokba akkor kitolja középre. Már tettem be neki ruhadarabor, újságot de arra is rákakilt. Amikor itthon voltam és láttam hogy kakilni fog betettem az alomba, de nem mindig vagyok itthon és olyankor nem kaksizik bele.

#kaki #görény #WC #vadászgörény #alom #görény kaki #kertec takarítás
2015. nov. 7. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:
2015. nov. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Több helyre rakj almot, aztán idővel csökkentsd.Ha ez nem hoz megoldást, akkor nekem a kutyáknál használatos spray is bejött. Asszony yorkijával is hasonló gondok voltak, szét jelezte a lakást, befújtuk a földre rakott pelenkáját amire kéne intézni a dolgait és rászokott. Gondoltam kipróbálom a mukin is be fújtam az almot és szintén rászokott. Nevére már nem emlékszem de ha elmondod pl.egy díszállat kereskedésben amit írtam fogják tudni.Olcsót ne vegyél.
2015. nov. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
2015. nov. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!