Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Sokan miért nem tudnak maguktó...

Sokan miért nem tudnak maguktól nevet kitalálni kedvenceiknek? Ennyire fantáziátlanok lennének?

Figyelt kérdés
2010. márc. 19. 07:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehetséges. :)
2010. márc. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen kíváncsiak mások véleményére, nem akarnak olyan nevet adni ami esetleg másnak nem tetszhet /elég felületes dolog/
2010. márc. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én mondjuk nem itt kérdezősködtem, hanem az ismerősök, családtagok között, de szégyen, nem szégyen, bevallom, nekem nincs fantáziám a névadáshoz. :D Végül én adtam nevet a kutyámnak, nem lett valami frappáns és sokszor rá is csodálkoznak az emberek, de mindegy. Legalább nem olyan neve van, ami kb. minden ötödik kutyának... Amúgy Vanda lett végül a neve és Vandinak becézem. :) Tudom, nem valami frappáns név, de mindegy, illik hozzá. Meg egy kicsit meg is volt kötve a kezem, mert van egy másik kutyám is és olyan nevet szerettem volna a második kutyámnak, ami hangzásban élesen eltér a másikétól. Így azért a lehetőségek is már kicsit korlátozottak lettek.
2010. márc. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!