Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ember vs strucc, ki győzne?

Ember vs strucc, ki győzne?

Figyelt kérdés

Ha egy ereje tejében lévő férfit és egy struccot leraknak egymással szemben (egy nagy ketrecben).

És egymásnak esnének ki nyerne? Nincs az embernél semmilyen fegyver, és csak akkor jöhetnek ki a ketrecből ha az egyikük már nyert? szerintetek?:D (ez egy elméleti kérdés)



2015. nov. 9. 18:46
1 2
 1/11 anonim válasza:
Egyértelmű hogy a strucc nyer.
2015. nov. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én a struccra tennék (főleg, ha csak egy sima férfi, nem valami szuper kiképzéses katona vagy valami), s biztos vagyok benne, hogy kétesélyes a dolog. Milyen hangulatban van a strucc, milyen gyors a fickó...

De a stucc combcsonttörő rúgása durva, egy irodai dolgozóra, aki néha lejár kondizni, én biza nem fogadnék...


Mondom én ezt totál laikusan. Az ember túl civilizált, túl lusta és elpuhult, nincs olyan sok esélye egy harcias nagy állattal szemben.

2015. nov. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Elég beteg kérdés, de nem tudná az ember megfojtani vagy szétrúgni vagy valami?
2015. nov. 9. 18:50
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy strucc átlagosan 2 méter magas, és 200 kiló.


Baromi erős madarak, akiknek tudniuk kell védekezni az embernél khmm, komolyabb állatok ellen is, akik szinte mindig a fiókáikra, vagy rájuk vadásznak.


Strucc győzne szerintem, bár lehet hogy túl lehet járni az eszén, gyenge pontját megtámadni stb...

2015. nov. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
"komolyabbat" úgy értem, hogy jóval veszélyesebb.
2015. nov. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A hím madár akár 2,7 méter magas , 100-150 kg. is lehet...70km/órával tud futni, agresszív , ha zaklatják vagy a tojásokra felügyel. Iszonyatos nagyot tud rúgni (lazán bele lehet halni és nem csak elméletileg!)


Vagy támadólag viselkedő idegen?

Az ember a strucc gondozója, akit fióka kora óta ismer?

2015. nov. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
( bocsi az előző hozzászólás két uccsó mondatának cseréje miatt :)
2015. nov. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Talán "Az istenek a fejükre estek" című filmben hallottam, hogy le kell hasalni a madár előtt, hogy kikerüljünk a látóteréből, akkor lecsillapodik . No, de ketrecben és az ember fegyvertelenül??? A struccnak van fegyvere önvédelemre, támadásra egyaránt, nem is akármilyen!
2015. nov. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha az ember inteligens vagy nem megy be vagy 3mp alatt megölte! Élni és életben maradni. Mi az esély hogy a struc támad előszőr? A strucc nyaka átfogható kézzel és törik! Győzőtt az ember!
2015. nov. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
Azt honnan szedtétek, hogy a struccnak combcsonttörő rúgása van? :D A combcsont elvileg olyan kemény mint a beton. Akkor ha a strucc belerúg egy betonfalba akkor az széttörik, vagy mi? :D
2017. aug. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!